Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Elég összetett a kérdés. A menstruációm általában mindig összevissza jön meg. Utóbbi hónapokban úgy jött meg hogy kb 38. napra.. Legutóbb dec. 20-a körül jött meg. Ebben a hónapban még nem. Szilveszterkor voltam együtt sráccal de védekeztünk gumival természetesen. Fájni szokott már a hasam, de kicsit aggódok. Előtte nagyon sokáig nem voltam fiúval, és most hiába hogy védekeztünk, és hiába hogy nálam úgymondd megszokott ez az összevisszaság kicsit tartok attól hogy mi lehet. Plusz alapból sokat idegeskedek.. Szerintetek van rá esély hogy gond van? Tudom hogy ezt csak teszt és orvos mondhatja meg, de érdekel hogy hátha volt valakivel hasonló stb..

2013. jan. 30. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjél el endokrinológushoz, mert ez kezelést igényel.
2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmasszírozzam? :)
2013. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja várj, ezt nem ide akartam xDD bocsika (2-es voltam)
2013. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!