Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek leszbikus? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek leszbikus? Érdemes ilyennel pszichológushoz fordulni? A szüleimnek erről nem szóltam. Még a nővéremnek sem.

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval fél éve. Szeretem őt, de néha úgy érzem, hogy csak testvérként vagy jóbarátként. Az osztályomban van egy legjobb barátnőm, aki kedves és szinte minden együtt csinálunk. Sokat szoktunk együtt hétvégén lenni meg együtt is tanulunk néha. A szomszédban lakik. Két hónapja úgy érzem közelebb akarok hozzá kerülni, meg akarom érinteni meg ilyesmi. Tudom, ez furán meg gusztustalanul hangzik, de így van. Lehet, hogy tetszik nekem.
2013. jan. 30. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
13-16 év között lehetsz..
2013. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet... de bi is lehetsz... Gondold át a különbségeket aközött, amit a barátod és a barátnőd iránt érzel.


Ha gondolod írhatsz privátot is, adhatok esetleg tanácsokat. (Leszbikus vagyok)

2013. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Akkor hajrá kislány, hódítsd meg :)
2013. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Ez se nem fura, se nem gusztustalan. Pszichológushoz sem kell fordulni, ez nem aberráció. Meg kellene próbálnod elfogadni, hogy mit érzel. A családodnak pedig nem kell tudnia addig erről, amíg le nem rendezted ezt a dolgot magaddal.

Szóval előbb magaddal foglalkozz, mielőtt bármit tennél, elemezd mit érzel, és felejtsd el azt, hogy ha leszbikus vagy, akkor az gusztustalan vagy beteges. Ha az vagy, akkor az is te vagy, semmivel sem vagy kevesebb, ugyanolyan ember, mint bárki más.

2013. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
*ugyanolyan ember vagy
2013. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Ne vedd sértésnek, de szerintem nem vagy igazán szerelmes, az írásod alapján fiatalnak tűnsz, aki inkább csak kíváncsi.
2013. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Na Ballerina, te hasznosabb dolgokat írsz, mint én :D
2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ezért nem kell pszichológushoz menni, ha az vagy akkor nem tud veled mit kezdeni.
2013. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Köszi. :D
2013. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!