Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, hol lehet Milfekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol lehet Milfekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzónak találom az idősebb nőket,főleg a 30-45 közötti korosztályt!Szeretnék ilyen nőkkel ismerkedni,csak nem tudom h hogyan fogjak hozzá!

Habár én még csak 21 vagyok,de szerintem az idősebb nők fantáziáját is megmozgatja 1 fiatalabb fiú!

Légyszives csak értelmes válaszokat!

Köszönöm előre is!


2013. jan. 30. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az egészséges ilyen korú nőknek nem mozgatja meg a fantáziáját.
2013. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
még szerencse, hogy az emberek nagy része aberrált pszichopata állat, és fiatal fiúkkal akarnak dugni
2013. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutass egyet!:D
2013. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó hát rengeteg jó kis milf van aki szereti a fiatalabb pasikat. Neten is lehet találni társkeresőkön, de ha gyorsan akarsz, nem akarsz levelezgetni napokig stb, akkor buliba menj, ott aztán találsz kedvedre, és jobbak is mint a netesek általában.
2013. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ott lehet, ahol előfordulnak és úgy viselkedsz, mint egy felnőtt (30-50 éves).

Ennyi titka.

2013. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Spywear válasza:
Ilyen fiatalosabb szórakozó helyeken is vannak ilyen 35 ös korosztály pl. Mori vagy ilyesmi. Csak keresni kell mert azért nincs tömve velük. Általában elég részegek és kihívóan vannak öltözködve mert azért mennek oda hogy pasizzanak. Agyilag valami általában nincs rendbe velük azért nincs még normális kapcsolatuk ennyi idősen. (de nem mindig) de arra hogy kipróbálj egy idősebb nőt tökéletes. Plussz általában hagyják is magukat mer ki is vannak éhezve. Hangsúlyozom nem az összes. De a nagy része ilyen az ilyen helyeken.
2013. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na meg egy csomó férjes milf is van az ilyen helyeken, nem csak egyedülállóak. Ők is vágynak egy kis mókára mert otthon nem húzzák meg őket.
2013. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21 az kicsit fiatal még. Szerintem 25 felett sokkal több esélyed lesz.


A 25 szerintem egy amolyan lélektani határ a legtöbb nőnél. Ha társkeresőkön nézelődsz, és megnézed, hogy az idősebb nők milyen korhatár intervallumot adnak meg, ott láthatod.


Szerintem próbálkozz társkeresőkön, de majd meglátod, ahogy idősödsz, egyre jobban kattannak rád a milfek.

2013. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!