Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem akarok az lenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A srácba akibe szerelmes vagyok utálnom kellene, mert nagyon csúnyán bánt velem, mégsem utálom, még mindig szeretem. Lehet ezzel valamit kezdeni?

Hiába próbálok másokat keresni, mindig csak zon kapom magam, hogy rá gondolok, és senkivel sem érzem úgy magam, ahogy vele...


2013. jan. 30. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
A nők hülyék.
2013. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ezt hívják szerelemnek cicabogár...
2013. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező hülye.
2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
szereti a domináns bunkó alfa hímeket, és párosodni szeretne velük
2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Adj időt magadnak, hogy elfelejtsd. Ne kezdj másokkal! Inkább foglald le magad vmi mással, pl. olvasás, barátok, zene stb.
2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Mit csinálj?


Szerintem menj ki a konyhába gondolkozni,de ha már ott vagy csinálj nekem egy szendót.

2013. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
:DD
2013. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

De gyökerek vagytok, Tisztelt Válaszolók... voltatok ti már szerelmesek? Akkor tudhatnátok, hogy a szerelem nem múlik el egy csapásra, még ha az illető rosszul bánt is veletek. És NEM igaz, hogy a nők a bunkókat szeretik, hiába szeretik egyesek ezt hinni...

Kedves kérdező! Sokat segíthet, ha felidézed ennek a fiúnak a rossz tulajdonságait! Előbb-utóbb kiszeretsz belőle.

2013. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet szeretni egy olyat aki csúnyán bánt veled?Ha meg görcsösen keresel másik párt soha nem fogod elfelejteni.
2013. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"És NEM igaz, hogy a nők a bunkókat szeretik"


Akkor a kérdező szívszerelme micsoda ha nem bunkó? Ja kitalálom, "belül ő is jó ember ám", az ilyen gondolkodásmódnak (is) köszönhetően van annyi családon belüli erőszak, mert "amúgy ő is jó ember" meg "de hát szeretem". (Az áldozatszerepet azt tényleg szereti)

2013. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!