Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS mit csináljak? összetörtem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS mit csináljak? összetörtem.

Figyelt kérdés

Ebben az évben összebarátkoztam egy lánnyal aki a suli legmenőbb fiújának a legjobb barátnője.Már 9.óta tetszik a fiú de nem tudom hogyan mondjam el neki..a lány akivel összebarátkoztam nagyon kedves és mondta h majd beszél vele(szeptember óta igérgeti.)megkértem h most már tényleg kérdezze meg tőle h tetszem e neki..mondta h megkérdezi és hívjam fel ma délután mert akkor már otthon lesz.hívtam és mondta h ha akarom elmegyünk 3an moziba hétvégén teljesen megörültem és egyszer csak hallottam h 'hagyjukmá' megismertem a fiú hangját és kérdeztem h ott van e a fiú..mondta h nem dehogy.túltettem magam rajta,este elmentem sétálni direkt a fiú háza felé mentem hátha összefutok vele,de nem csak vele futottam össze hanem a barátnőmmel is.megálltam a sarkon és hallgatóztam,néztem mit csinálnak éppen csókolóztak és mondta a barátnőm h nagyon jól érezte magát és h majd holnap találkoznak stb...mit csináljak? nagyon megbíztam ebben a lányban és most átvert.mindig azt mondta h csak barátok..sokat vannak együtt minden suli után elmennek valahová vagy egymásnál vannak..(néha kettesben valamikor a többi menő fiúval/lánnyal)


16/L


2013. jan. 30. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Hétvégi terv:

Bezárkózol a szobádba több tábla csokival és 20 db kakaós csigával és 30 liter kakaóval, lehúzod a redőnyt elkezded nézni az Így jártam anyátokkalt/Skinst/Jó barátokat/Misfitst, megnézel mindennap 1 egész évadot, fürödj órákig, közben játssz az állatkáiddal.

2013. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én mindenképp rákérdeznék azért a lánynál, hogy mi volt ez és ami még fontosabb miért csinálta ezt? Akármi is a válasz, nem bocsájtanék meg, hisz a bizalom oda, nekem mégis a "barátság lezárásához" kéne ez az információ.

Sajnos fejtsd el mind a kettőjüket, a srácnak biztos a "barátnőd" jön be, ne hozd magad megalázó helyzetbe egyikőjük előtt sem.

2013. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a fiúnak van egy barátnője, azaz ha neked is tetszik a fiú, akkor a te riválisod! És tőle kértél segítséget! Vagy valamit félreértettem?
2013. febr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, kiszärtam magam. Szóval hagyd ezt az egészet mert úgyse lesz belőle semmi mivel, csak azért akarsz vele járni hogy növeld vele az egódat, hogy igen én vele jártam, mindenki irigykedik rám, mert ő a nagymenő, ő vele dicsőség járni, megnéznek az emberek hogy én is egy "valaki" oldalán vagyok. Igazi szerelem ebből soha a büdös életbe nem lesz, ez csak egy felesleges frázis, egy időpocsékolás. Ne azt nézd ki a helyi gizda (aztán egyébként képzelhetem mekkora gizda, biztos vmi kis páva) hanem inkább beszélgess sok emberrel és majd kialakul hogy ki az akivel érdemes hosszabb távon gondolkodni.
2013. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy hazudós liba...

Most az lenne a jó ha elmondanád a barátnődnek, hogy tudod, hogy együtt vannak. Majd utána az lenne a legjobb ha nekik nem mutatnád, hogy milyen rossz... =/

Tudom, hogy nagyon borzalmas, de ezen már nem tudsz változtatni.

Nézz ki magadnak egy másik fiút és próbálj felejteni. :) Fiatal vagy még sikerülni fog. :)


19/L

2013. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom rajta túltenni magam.Hallottam a suliban h egymásnál szoktak aludni..Bár mondjuk azt mondják h olyan szinte már mintha tesók lennének mert születésük óta ismerik egymást és a szüleik is nagyon jóban vannak..'barátnőm' bocsánatot kért de azt mondta h azért mert nekem tetszik a fiú ő nem fog szakítani vele és maximum tekintettel lesz rám és előttem nem fognak semmit csinálni.
2013. febr. 10. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarsz Te ebbe belebonyolódni, hidd el..:)

Nem éri meg.. hadd legyenek el ketten. Egészségükre.;)

Találsz jobbat.:)

2013. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!