Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagyott a párom, nagyon el...

Elhagyott a párom, nagyon el vagyok keseredve? Mi lesz velünk apa nélkül? Teljesen kivagyok. Segítség, család mellettem áll, van hova mennem, de mit mondok a gyerekemnek majd, hol az apja? Összetörtem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 10:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Mi az oka hogy elhagyott?
2010. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el túl lehet élni. Ha nem te voltál a fő hibás abban, hogy szétmentetek, akkor nem fog téged hibáztatni. Ha elég kicsi, akkor meg belenő ebbe az új helyzetbe, ha nagy akkor meg meg kell értenie. Mennyi idős?

Hidd el mindent túl lehet élni. Az enyémek 3 és 1 évesek voltak, amikor elment az apjuk a kicsi belenőtt a nagy meg megszokta. Eltelt két év és semmi negatívumot nem tapasztalunk náluk. Van nagyapjuk és nagybátyjuk, aki férfipéldával szolgál. A család pedig melletünk áll.

2010. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most az a legfontosabb hogy megnyugodjál!Nagyon sajnálom hogy így alakult,de talán jobb most mint később. :( Ha még a babó a pocakodban van akkor még soká fogja megkérdezni hogy apa hol van.Remélem addig rendeződik a dolog és ha más nem akkor találsz egy olyan partnert aki melletted áll és a gyermekedet is szereti!Nem leszel egyedül.Nem tudom hogy mi történt,de talán csak megijedt a felelősségtől.Talán meggondolja magát és vissza tér hozzátok!Kívánom hogy minden rendben legyen és találd meg az igazit!Sok sikert és boldogságot!

25+3hkm

2010. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kihült a kapcsolat. Azt mondta a gyerek érdekli de én nem. Azt mondta annyit bántottuk egymást, hogy nála ez már meghalt dolog. Fizet majd mindent, de maradjunk külön. Dióhéjban ennyi.
2010. júl. 17. 10:24
 5/24 A kérdező kommentje:
9 hetes a kis tünemény
2010. júl. 17. 10:52
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Hát akkor elég jól áll hozzá.

Mindenképpen ragaszkodj apa láthatásához, de ne csimpaszkodj bele.

Ügyesen forgad hogy a gyerek eleget lássa az apját, még ha apa nem is akarja.

Ja és a gyerektartást mindig rendesen fizesse.


A gyerek ebben fog felnöni ha mindketten elég értelmesek vagytok hozzá akkor semmi baja nem lesz a gyereknek, söt jobb is lesz neki így.

2010. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

aki elhagyja a feleségét egy 9 hetes babával, az a legmocsokabb férfi a világon.

kiherélném az ilyeneket.

rengeteg ilyen szemét férfi van.

2010. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó? Miért jobb az, ha együtt maradnak és állandóan bántják egymást, kiabálás... Ezt a gyerek is fogja látni, no, meg így kihordani egy babát...

Egyedül maradt-de nem állt meg a világ. Apu biztosította a támogatásáról-el kell fogadni, ésszel kell élni a lehetőségekkel.


Nem mondom, ez eszébe juthatott volna előbb is és akkor pl. lehetett volna védekezni-hogy anyu ne "így járjon".

De ha így alakult, jobb ez mint a "kényszerházasság".


És talán újra összekovácsolódnak, egy kis szünet után. Bármi megtörténhet-szerintem még normálisan állt az apuka a dolgokhoz-relatíve normálisan.

2010. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, ugyanebben a helyzetben vagyok!!! Annyi különbséggel, hogy én 9 hetes terhes vagyok. Az én párom is azt mondta, hogy részéről kihűlt a dolog, és hogy a gyerekre kíváncsi, de rám nem...hihetetlen mennyi undorító pasi van! A tanácsom (bár én sem vagyok túl okos ebben a helyzetben): most csakis előre nézz, makacsold meg magad, hogy Te igenis erős vagy, és meg tudod csinálni, most a kisbabád a legfontosabb! És ha majd felnő, megérti a helyzetet, nem fog téged okolni, ettől ne félj! az apjára haragudhatna, amiért elhagyta őt/titeket, rád nem , hiszen Te leszel az egyetlen biztos pontja és támasza! Fel a fejjel, én is azt próbálom! (nekem ráadásul azt mondta a párom, hogy ha nem megyek abortuszra, elhagy...) Hát nem mentem...
2010. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

"az apjára haragudhat" és az miért jó? Felesleges szerintem a gyereket az apja ellen "hangolni". Ha nem így értetted, akkor bocs.

El kell fogadni, hogy ez történt-erről nem a gyerek tehet, az apja akkor is az apja. Aki ahogy leírtad elég normálisan állt a dolgokhoz-de ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni.... Nem a legjobb időpontban ért véget a kapcsolatotok, de Ti is mondjátok-már nem jó. Akkor nincs mire várni. Szerintem.

2010. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!