Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, beszélt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, beszélt a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú a felettem lévő osztályból, és szerintem én is neki. Mindig szemezünk, ha találkozunk a folyosón. Múltkor egyik ismerősöm révén (jó barátok) beszélgettünk. Azóta az összes barátnőm ilyenekkel bombáz, hogy "tényleg azt mondta, kicsi vagy" (magasságra), "megint találkozni fogsz vele", "azt mondta, a suliról beszélgettetek, úgyhogy mondtam neki hogy hozza szóba ezt (lényegtelen, mit), kíváncsi vagyok, hogy meg fogja-e tenni", aztán volt, hogy a közös ismerősünk mondta, hogy mennyire bírja, mert milyen jó fej, de ezelőtt soha nem beszélt róla. A múltkor meg megint az egyik barátnőm mondta, hogy "miért, szerintem aranyosak lennétek együtt", amikor nem is ez volt a téma. Ja, egyébként akik ezeket mondták, azok ismerik őt. Szerintetek, mi lehet a háttérben? Véletlen egybeesés, vagy esetleg más?
2013. jan. 30. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem tartom valószínűnek az, hogy ha nekem tetszik valaki, akkor azt a barátnői keresztül próbáljam mindenféle sztorikkal elérni. A fiúk erről nem szoktak más lányokkal beszélni.


Ez inkább a barátnőid által kitervelt "összeesküvés" része, hogy valahogy próbáljatok meg egymás felé közeledni. Mindössze női fantáziák szüleménye.


öntsd el te, hogy akarsz tőle valamit vagy nem. Ha igen, akkor ne várj rá, közeledj hozzá. Ha tetszel a fiúnak, akkor lehet ő is ugyanebben a csónakban evez, hall mindenféle dolgokat rólad. Ő nehezebben fog kezdeményezni, mert fél a visszautasítástól.


43/F

2013. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!