Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az hogy jön le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az hogy jön le a pasinak h nem veszem le a melltartóm sexnél?

Figyelt kérdés
nagyon kicsi melleim vannak:// psik szerintetek?
2013. jan. 31. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
égő
2013. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd le, pasikat ezzel tuti, hogy az őrületbe kergeted.
2013. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy ilyen barátnőm, én letéptem róla a melltartót, tök gáz, hogy a bugyiját letolta a melltartó meg rajtafelejtődött és az istennek sem volt hajlandó levenni, pedig neki még elég nagy és szép mellei is voltak. Tök felesleges aggódni, melltartó nélkül is látszik, hogy kicsi.
2013. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem örülnék neki, sokkal jobban szeretem a kis melleket

nagyjából látszik az, hogy mekkora, ha nem tömted ki :D


mondjuk szerintem úgyis szóvá tenném, vagy tennék valamit az ügy érdekében :D

2013. jan. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor elfogadható, ha a nagy hév miatt marad fent.
2013. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy nem tudok értelmes válasszal szolgálni, de én megértelek.

nekem is pici, de ha nagy lenn, vagy akármilyen, akkor sem szeretném levenni. ahogy a népmesébe is volt, a puncit az isten adta, a melleimet én neveltem :D

rajtam mindig volt valami kis lenge felső, amit igény esetény könnyedén odébb lehetett mozdítani, mégsem éreztem azt, hogy reflektorral vann kivilágítva a cicim :D

19/L

2013. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha már mindenképp akarnál valamit magadon tartani, akkor inkább egy trikót. (mondhatod, hogy hűvös van, és ól esik, ha van rajtad valami) egyébként ezzel tesztelheted is a srácot. ha nem foglalkozik a melleddel, mármint, hogy egyáltalán nem érdekli, akkor marad a puncidnál, és alaposan meg....

ha viszont szeret úgy ahogy vagy, akkor a trikón keresztül kényeztetni fogja, esetleg alányúl, felhúzza és puszilgatni, csókolgatni fogja. pláne, ha az izgalomtól megkeményedik a mellbimbód, és átüti az anyagot :-D szóval egyáltalán nem fogja zavarni.

szerintem az utóbbi fog egyébként történni :-P

2013. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Szarúl!

2. Ha már eljuttok a szexig akkor nem gond, de az illuzió kedvéért szerintem vedd le!

F.

2013. jan. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mell mérete egyáltalán nem számít!
2013. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!