Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelem hosszú ideje....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem hosszú ideje. Nagyon hiányzik! Mi tehetek?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 éve szeretem, csak sajnos nem lehetett köztünk semmi, nem mertem kezdeményezni, mert teljesen mások vagyunk, más stílusúak, mások az anyagi háttereink, (ő, a lány gazdagabb, mint én), viszont nagyon hiányzik, mindig rá gondolok, nem tudom elfelejteni. Tudom, hogy nem szereti az "én fajtámat", így rosszabb is mert nem közeledhetek hozzá, viszont vágyom a társaságára.

Mit tehetek?


2013. jan. 31. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:

sajnálattal hallom, hogy ez 4-5 évig is eltarthat :D

akkor nekem is van még belőle 1-2+

2013. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy lányt aki illik hozzád és szarj a gazdag liba fejére.
2013. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress hozzád valót...
2013. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Keresnék, de más lányok közelében is csak rajta jár az eszem

Pedig tényleg jó csajok közelében voltam, és így is. A gazdagot úgy értettem, hogy nálam gazdagabb, amúgy körülbelül normál "gazdagok", talán csak kicsit állnak jobban, mint az átlag, de nem azok a hűde gazdagok, csak sajnos én vagyok szegényebb rétegből.

2013. jan. 31. 00:59
 5/8 Alexandra0908 ***** válasza:

A plátói szerelem olyan, mint a lekvárosüveg kívülről nyalogatva ...

Hagyd a francba,ne is gondolj rá...

2013. jan. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbálom elfelejteni is, de úgy látszik kevés a felejtéshez 1-1,5 év.
2013. jan. 31. 01:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélsz vele akkor gyorsabban megy... én is átestem már ezen. Nálam kb. 2 év volt, mire oda jutottam, hogy egy héten eszembe se jutott kb..
2013. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy beszélni sem szoktam vele, pont ezért, mert rosszabb lenne. Csak ha véletlenül hozzámszól és nem akarok bunkó lenni, de ilyen csak évente kb egyszer van. Valamiért úgy érzem, ez neki is kellemetlen, lehet hogy megtudta valahonnan, vagy a múltban csináltam valami olyat, ami ezt váltotta ki belőle, de lehet, hogy csak én gondolom úgy, hogy kerül.
2013. jan. 31. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!