Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik külsőleg de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik külsőleg de mégis vonzódom hozzá ez mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Ő az egyetlen. Nem jön be külsőleg, egyáltalán nem jó pasi. De nagyon jól érzem vele magam, imádom a poénjait, hogy udvarias, hogy törődik velem. Most akkor kezdek belesni? Újabban csak rá gondolok, alig várom hogy találkozzunk stb.
2013. jan. 31. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nem én voltam, de köszi. Átolvasom :D
2013. jan. 31. 09:44
 3/17 anonim válasza:

És itt jön az a mondás... Nem minden a külső :D

Nem biztos h beleestél,de több mint valószínű az olvasottak után én azt gondolom )h többet érzel iránta.

2013. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak pl mikor beszélgetünk akkor is az jár a fejemben, hogy milyen fura az arca, mert tényleg nagyon az. Nem akarok rossz lenni, de nagyon eltúlzott rajta minden. Kicsik a szemei, nagyok a fülei, az orra is stb. szóval rá nem néznék soha ha látnám az utcán. De mikor vele vagyok, annyira jól érzem vele magam. Mindig mikor elköszönünk valamelyikünk úgy búcsúzik el hogy "Na akkor mikor legközelebb?" meg keressük egymást stb.
2013. jan. 31. 09:49
 5/17 anonim válasza:

első: hány éves vagy?

második: én szerintem valóban vonzódsz hozzá,de gondolom a kinézete megakadályoz abban h össze jöjj vele..ha tévedek javíts ki :D

2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogyan vonzódsz hozzá? Lefeküdnél vele pusztán a személyisége miatt?
2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy belé szerelmes, mert ahhoz külsőleg kéne vonzódnod hozzá. Barátként szereted, ez minden.
2013. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire jól kijöttök, akkor akármi lehet belőle :) Neakadályozzon a külseje! Nem lehet mindenki álompasi!!

Vagy annyira nem tetszik, hogy képtelen lennél járni vele?

Hogy érted hogy vonzdsz hozzá?

2013. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kémia.

És nem minden a külső. Én is vonzódtam már olyan sráchoz, aki nem annyira volt az esetem, megesik a legjobbakkal is. :)


Sőt előző, meg mostani srác akikkel randiztam szintén nem igazán az eseteim, mégis baromira vonzóak a szememben, én se értem miért, de már nem próbálom megfejteni, mert jól érzem magam. :DD


Ha szeretnél tőle valamit, miért ne? Ha kifejezetten taszít, akkor talán nem fog működni, de ha csak nem kifejezetten az ideálod, akkor még működhet szerintem.

2013. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Kémia = külső, szal nem erről van szó.
2013. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!