Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek az ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek az ajándéknak lányok? Hogy adjam oda neki?

Figyelt kérdés

Most kerültem közelebb egy lányhoz aki tetszik nekem,és elméletileg én is neki.

Oda ül mellém oda jönnek a barátnői elakarja őket küldeni stb..

Megkértem hogy írja nekem 1 hétig a házit mert síelésen voltam,amit meg is tett,és mondtam neki hogy majd hozok neki valamit Ausztriából ő meg kérte hogy ne mert ez alap hogy leírja,mondtam neki tegnap hogy imádkozzon hogy ne essek el lefelé menet mert deformálódna az a valami.

Erre mondta hogy : jaj,tényleg nem kellett volna semmit se venned,de azért tényleg ne ess el.

Buszon ültem tegnap amikor üzengettünk egymásnak és akkor már nem volt semmi téma,4 percig én se írtam neki,aztán felhozott egy újat.

Szerintetek bejöhetek neki?Egy szívecskés mogyoró csokis milka elég? :)

Már mondtam neki hogy pénteken adom oda neki első lyukas óránkban amikor remélhetőleg senki se lesz ott,de mi van ha ott lesz a barátnője?Akkor hívjam el máshova vagy mi?

Amikor mondtam neki hogy : pénteken amikor remélhetőleg nem lesz ott senki ".

Akkor elkezdett olyat írni hogy ha valaki látja elfog kezdeni tracsolni vagy mi az istennek hívják..

Lehet azért mert nem akarja azt hogy lássák amikor odaadom neki? :O


2013. jan. 31. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyi már! Amúgy ciki lenne, ha valaki esetleg meglátná, hogy csokit adsz neki, vagy mi? Szerintem nyugodtan oda adhatod úgy is, ha látnak. Amúgy is össze akarsz vele jönni, akkor ezek szerint találkozni is csak akkor fogsz vele, ha senki nem látja? :D


Amúgy elég a szivecskés milka :)

2013. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem gondoltam cikinek ő kezdte mondani hogy ha valaki lát akkor azonnal elkezd kombinálni és tovább adja.

2. kérdésed : Nem,nem csak akkor. :)

2013. jan. 31. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!