Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben járni akartam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben járni akartam egy osztálytárs lánnyal. Ő nem így gondolkodott, s én azóta 'zavarban' vagyok előtte. Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

A 'zavarban' szó nem egészen megfelelő. Az zavar, hogy én azóta sem voltam senkivel, ami nem azért van mert gáz lennék vagy csúnya, hanem mert nem találtam olyan csajt aki bejönne annyira. Ugy érzem magam előtte, mint aki full gáz és érthető hogy nem jött össze velem. Így visszagondolva, azóta is mindig neki akarok bizonyítani, akármit is csinálok, neki akarok bizonyítani valahogyan. Nem tudok kiszállni ebből, az életem célja hogy ő akarjon majd engem,és visszautasíthassam, hogy tudja meg mennyire csúnya dolog volt ahogyan játszott velem. Mert játszott. Összejönni már nem akarok vele, mivel szerelmes már nem vagyok, sokkal nagyobb amúgy is a sértettség, csakhogy szerintem még mindig úgy gondolja, hogy én simán összejönnék vele, van annyi egoja..Pedig azért ő sem tökéletes..

Akármilyen tanácsot szívesen fogadok, mert elég rossz így minden. Eddig észre sem vettem, hogy azóta is neki akarok bizonyítani, ha valakivel összejönnék, annak a 60-70%-a azért lenne csak, hogy féltékennyé tegyem. Nem tudok mit csinálni, azért is írtam ide, hátha valaki tud valami tanácsot írni.

Köszönöm előre is!

17F


2012. nov. 29. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még most is ennyire foglalkozol vele, akkor szerintem még mindig szereted. Miért nem akart veled járni?
2012. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég pad helyzet..

Amúgy arra még nem gondoltál,hogy lehet úgy van vele, hogy nem lenne célszerű osztálytárssal összejönni?

Sokan vannak ám, akik megijednek ettől.1-2 pofon után szerintem az ember átgondolja, hogy kivel jönne össze, főleg akkor, ha osztályon belüli kapcsolatról lenne szó..

Szerintem először gondold át amit tennél.

2012. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áu. Ez fájt. Félre ne érts, ezt most nem ellened mondtam. Csak, tudod anno én is voltam, vagyis még mindig benne vagyok egy pont ilyen helyzetben, csak a másik fél részéről... És nem tudom, mit tett veled az a lány pontosan, de kezdem magam egy szörnyetegnek érezni. Kérlek, írj egy privit! Elmesélném, velem mi van pontosan, meg te is... De ha gondolod, nem muszáj. Nekem jól esne. :)
2012. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!