Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hivjak el 1 csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Hogyan hivjak el 1 csajt beszélgetni, pizzázni, sétálni, . úgy, hogy ne tűnjek rámenősnek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki megtecett.Párszor ráírok neten,kicsit chetelünk de semmi más.hogyan tudnám elérni,hogy legyen is valami a dologból.???

2013. jan. 31. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szimplán megkérdezed tőle?

DE ehhez logika is kéne

2013. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem eszünk meg egy pizzát valahol?
2013. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:
100%
#1: Nem logika. Agy.
2013. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Agy az van.

Csak már egyszer errontottaam másnál,megpróbáltam elhivni italozni,majd sms-t küldött mejben közölte,hogy kopjak le róla,pedig semmit se sináltam csaj italozni akartam... :(

ugyhogy mégegyszer nem akarom elszúrni.

Amúgy meg esetle bulikon birnák vele találkozni,(ahova nem nagyon járok a ene miatt)...

2013. jan. 31. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hogyan kéred meg, csak írásban ne tedd...
2013. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zakathol ***** válasza:
53%
B+ az, hogy nem akart veled elmenni, nem azért van mert rosszul kérdezted meg te szellemi egytálétel...
2013. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van kedved hétvégén eljönni velem egy pizzára?"

Szerintem így a legegyszerűbb, és egyáltalán nem nyomulós.

2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
vedd félvállról, ne stresszelj, kezeld egyszerűen a dolgot. ha visszautasít ne menekülj a szobád sarkába sírni. megkérdezed, ahogyan az előttem válaszolók írták "nincs kedved eljönni velem pizzázni?" vagy " van kedved velem eljönni pizzázni egyet csak úgy?" vagy "szereted a pizzát? ha gondolod elmehetnénk egyet enni, ha gondolod" v vmi ilyesmi
2013. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!