Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megaláznátok" magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megaláznátok" magatokat bármikor is a másik félért?

Figyelt kérdés

Nem szexuális értelemben. Hajlandóak lennétek félredobni minden büszkeségeteket, hogy újra megpróbáljatok valaki felé közeledni, akinek ti sem vagytok közömbösek, de aki csúnyán megbántott/szórakozott veletek, ezután pedig újra keres (a bocsánatkérés eszébe sem jut), és egyáltalán nem érdemelné meg a szereteteteket, mégis úgy érzitek, hogy csak szimplán boldogok voltatok vele?


Büszke, önmaró szenvedés, vagy behódoló boldogság?



#megalázkodás #érzelem és értelem
2013. jan. 31. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben sosem!
2013. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az egy nagy szerencsétlenség aki ilyet tesz miközben őt tették ugymond tönkre.

Tudod ám mikor..majd ha a pina dalol..

2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A büszkeség nem való egy párkapcsolatba


újra közeledni a másik felé, elképzelésem szerint, annyit tesz, hogy beszéltek.. ebben semmi megalázó nincs

de azért nem árt, ha a másik fél bevallja "bűneit", vagyis belátja, hogy mit tett és bánja, ha megbántott.. mert ha nem látja be, akkor az illető nem figyel, értelmetlen vele kapcsolatot kezdeni..


szóval szerintem nyugodtan menj bele újra, de előbb hívd fel a figyelmét, hogy "nono! azért te kibäsztál velem, emlékezz!".. érd el, hogy bocsánatot kérjen, aztán hajrá:)

2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.Ott rohadjon meg ahol van!
2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen esetben már, hogy nagyon nagyon megaláztam már magam egy pasi előtt. A létező összes hibát elkövettem kb.... tényleg mindet.

Nagyon nagyon szerelmes voltam és nem akartam elveszíteni, akármilyen szemét is volt velem.


Nagyon bánom, hogy így történt. Azóta megfogadtam, hogy soha többé nem csinálok ilyet és nem hagyom magam ennyire kihasználni.


Tudjátok, sajna azt használják ki, akit ki lehet.:(

2013. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos aláztam már meg magam fiú előtt, de teljesen más volt a szituáció. Bár csak pár hónapja történt a dolog, azóta nagyon sokat tanultam és tapasztaltam e téren és most válik nyilvánvalóvá számomra, hogy bizony saját magamat hoztam egy nagyon kellemetlen, megalázó helyzetbe. Mert tudhattam volna, hogy nem jövök be a fiúnak, különben ő is észrevehetőbben közeledett volna felém, de a rózsaszín felhő utol ért engem is.

Ennek ellenére örülök, hogy így alakult. Sokat tanultam az esetből és most boldogabb vagyok, mint valaha, mert megismertem egy olyan fiút, aki tényleg figyel rám, és foglalkozik velem, akit tényleg érdeklek. Nem járunk, de alakul valami, és ez tényleg nagyon nagy boldogsággal tölt el. :)


Viszont az általad említett szituációban nem hiszem, hogy megaláznám magam azzal, hogy újra közeledjek olyan felé, aki mélyen megbántott és meg sem próbálja rendezni a dolgot.

17/L

2013. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt én vagyok a srác... tudom hogy hiba lenne, de már pokolian magányos és boldogtalan vagyok, pedig próbálok ismerkedni, de mindig csak vagy ostoba, vagy borzasztó felszínes embereket fogok ki
2013. jan. 31. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az egy dolog, hogy szeretek valakit, de saját magam mindig fontosabb lesz bárkinél is.
2013. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nono! azért te kibäsztál velem, emlékezz!"..

És mi van ha nem emlékszik rá pl. piás vagy drogos volt és nem is tudja hogy mit vársz el tőle vagy mit követett el ellned?

2013. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát elmondjuk neki:D

haraggal a szívben úgysem lehet emberi kapcsolatot kiépíteni... rá kell döbbenteni, hogy hibázott, akár úgy, hogy elmondod neki... oszt annyi:D

2013. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!