Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem volt barátom még? 'Selejtes' lennék?

Figyelt kérdés

Jövőhéten leszek 19. Környezetem szerint komoly vagyok, de ha a barátaimmal vagyok, sokat nevetgélek. Élek-halok a 'hobbimért' (rádiózás), amint befejeztem, abban a körben szeretnék dolgozni. Szinte minden időmet a hobbim tölti ki.


Leginkább csendes vagyok, jobban szeretem a 'magányt', olykor zavarnak a körülöttem lévő emberek, de ennek ellenére nyitott vagyok, könnyen ismerkedem. A rádióban idősebbnek, 'érettebbnek' gondolnak, mint ahány éves vagyok.


Bulizni nem járok el, mert nem az én világom. Nem vonzz az üvöltő zene, sem a részeg kortársaim. Beülős helyek sem, társaság hiányában (távolságtartó vagyok a barátságban, már megégettem magam).


Ifjúsági gyülekezetbe (evangélikus) járok el péntek esténként, vasárnap templomba. Fontos a hit számomra, és az Istennel való kapcsolat(om).


Nem mondom azt, hogy nagyok az igényeim, de azt sem, hogy bárki megfelel. Több 'jelentkezőm' is lett volna, de mindet visszautasítottam, mert nem akarok úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy a másik fél iránt nem érzek semmit, és 'majd kialakul' (hiába lenne kedves, aranyos, hűséges, 'lehozom a csillagokat is az égről' típusú pasi, ha nincs meg a szikra... Vagy az a bizonyos plusz, amire azt mondom, hogy Ő az!)


Van egy kiszemeltem, hosszú-hosszú hónapok óta nem történik semmi előrelépés, úgy érzem, a héten megtettem az utolsó lépést, amivel ha nem él, 'lemondok' róla.


Mi lehet a baj velem?


u.i.: üzenetben linkelhetek esetleg képet



2013. jan. 31. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem csak nagyon zárkózott vagy és kicsit lusta, inkább választod az egyszerűbbet és otthon maradsz vagy nem társalogsz senkivel, mert hogy nincs kedved egyedüllétre vágysz.
2013. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A vallás eléggé rontja az esélyeidet - mivel sok embernek ez nem kell.
2013. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy selejt és nincs semmi gond.
2013. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem jöhet egy kép:) kollegina:)
2013. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Feleslegesnek tartom elmenni 'bulizni' az osztálytársaimmal, mert tudom, hogy nem érezném jól magam. Nem az én világom, ahogy vihorásznak, isznak, a pasik után járkálnak.


Nem mondtam el eddig senkinek sem, hogy hívő vagyok, gyülekezetbe, és templomba járok (csak a fent említett srácnak, aki ugyan így hívő, mint én)

2013. jan. 31. 20:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl válogatós lehetsz. Az az egy srác tetszik, és akaratlanul is csak mellette tudod elképzelni magad, illetve másokban is őt keresheted. Küldj képet, mondok róla véleményt, bár őszintén szólva nem hinném, hogy a külsőddel lehet gond. :)
2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint úgy gondolod létezik szerelem első látásra... Megsúgom: NEM létezik ilyesmi, csak a mesékben. Szimplán vonzalom létezik első látásra. És abból alakulhat ki szerelem. Szóval nyugodtan menj bele a legközelebbi kapcsolatba, ha vonzódsz a sráchoz, és ki fog alakulni a szerelem is.
2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ide is küldhetsz. :D

Nincs eled semmi komoyl baj a vallásoddal sem, egészen addig, mig a partneredet nem probálod meg rábeszélni a vallásra. Ha attol el tudsz tekitneni hogy a párod bizonyos etikettet figyelembe véve (pl nem szidja az égieket mert nem szereted) nem csatlakozik hozzád az istentiszteleten akkor ismétlam: nicns veled gond. Mondjuk tényleg jót tenne neked ha néha picit kirugnál a hámból. :) Nem orgiákra gondolok csak egy két lazáb összeülésre a haverokkal :D

2013. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
vevő vagyok egy képre! ;) köszi
2013. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Küldj képet és segírek!
2013. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!