Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most valami flört volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valami flört volt a csaj részéről?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam ki ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ma megint volt a munkahelyemen a lány, de nevetve mondta, hogy nem azért, mert engem akar látni (a múltkor ugyanis mondtam neki, hogy tudom, hogy azért jár be, mert velem akar találkozni, de egyébként néha az anyukáját kíséri el, ezt én is tudom). Megint hülyéskedtünk, beszólogattunk egymásnak, lefröcskölt vízzel, hajtogatott egy papírrepülőt, azt nekem dobta, utána meg egy papírgalacsint dobott hozzám. És azt vettem észre, hogy néha mintha elpirult volna. Szerintetek ez mit jelenthet? Bejönnék neki? Köszi a válaszokat.



2013. jan. 31. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejössz neki
2013. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egy Srác Asszem ***** válasza:
hány évesek vagytok ???
2013. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!