Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha szeretem a barátnőm, de jól esne ha pár csaj kikezdene velem?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy meg akarom csalni, csak már rég együtt vagyunk, nekem ő az első. És hát néha jól esne ha más nők engem férfi számba vennének, mindet visszautasítanám de még is jól esne hogy engem akarnak. Nem sok önbizalmam van, már képemre mondták hogy helyes vagyok pl. Persze én nem flörtölnék senkivel szimplán ha valami csaj ismerőssel vagy idegennel szóba kell állnom akkor valahogy az jönne le nekik hogy milyen főnyeremény vagyok. Ez most minek számít? Csak őt szeretem és sose nézem úgy más csajokat, csak tényleg jól esne ha tudnám hogy azért van férfi vonzerőm. Ami elég nehéz mivel nem vagyok az az ideális férfi.

2012. szept. 30. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyis el fogod hagyni mert felerősödik benned ez a hódítási vágy. A kérdés, hogy ezt mikor léped meg. Nővérem vőlegénye 9 év együttlét után lépett le, mert csajozni akart. Ők is elsők voltak egymásnak.
2012. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én nem csajozni akarok csak valahogy kéne pár visszajelzés hogy férfi vagyok :S hidd el sose csalnám meg, ismerem magam nagyon és tudom hogy hűséges fajta vagyok.
2012. szept. 30. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem minek más emberektől visszajelzés, ha ott van a párod? Nekem bőven elég, ha annak tetszek, aki szeret. :-)
2012. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"rendes fiúk"


ehehhehe

2012. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!