Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit válaszoljak neki? Hosszú...

Mit válaszoljak neki? Hosszú a sztori, de olvassátok el, kérlek.

Figyelt kérdés

Kb egy hete megismerkedtem a legjobb barátnőm bátyjával. Aranyos srác, beszélgettünk is, de kábé csak egy-két mondatot (olyan: "Ideadod a salátát?"-"Persze, tessék, itt van"-módon). Még aznap bejelölt facebookon, amin csodálkoztam is, mert tényleg egyáltalán nem lettünk jóban. Mindegy, ma látom, hogy tegnap előtt írt nekem egy üzenetet, amiben a náluk töltött délutánról kérdez (az egy héttel ezelőttiről, hogy hogy érzetem magam). Van egy megérzésem, hogy tetszem neki, és épp ezért nem tudom, mit válaszoljak. Nekem ő nem tetszik, szóval véletlenül sem szeretnék flörtölgetni vele levélben, viszont nem írhatom neki, hogy "nem érdekelsz, bocs", mert nincs egyértelműen kimondva, hogy azért írt rám, mert megtetszettem neki. Azt lehetne, hogy távolságtartóan, de kedvesen írok vissza neki, viszont ezt a múltban már megpróbáltam egy másik bepróbálkozó sráccal (osztálytárs volt), de ő félreértette, és a végén én voltam a k****a, aki magába bolondította a srácot. Azt is kell tudni, hogy én ezt ma elmondtam a legjobb barátnőmnek, ő erre nevetni kezdett, és azt mondta, már pár előző barátnőjével is megcsinálta ezt a srác, meg hogy "nagy nőcsábász". Mást nem mondott. Nem tudom, hogyan kell ilyen esetben viselkedni? Mit írjak vissza?? Köszönöm szépen+

17/L



2012. okt. 16. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, igyekeztem elképzelni, én mitől nem erőltetném tovább a dolgot a srác helyében,bár nagyon nehéz ilyen semmitmondó üzenetekbe bármi metakommunikációt vinni...ezekre jutottam:

1. Válaszolj viszonylag lassan, várasd.

2. A válasz szerintem valami ilyesmi lehetne: "Öööö...úgy mint általában." (Kicsit flegma, kicsit kifejezed, hogy nem érted, mit akar, és azt is, hogy semmit nem tett az adott naphoz az ő szereplése.) De mindenképp legyen rövid a válasz.

3. Semmiképpen ne írj szmájlikat:P


Rám hatna:D

2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj neki normális választ és kész, ne nagyon ne foglalkozz a sráccal.

Ha tényleg nőcsábász, már van némi tapasztalata, és tudni fogja, hogy nem akarsz tőle semmit.


17/F

2012. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!