Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok fiúk? (főleg tinik)

Figyelt kérdés
1.) egy fekete hajú csajt, aki az osztályban (nem a ti osztályotokban) nagyon népszerű és szép is meg jol öltözik debolyan nagyoon nincs stilusa, 2.) egy olyan csajt aki szőke, kicsit hippis de nem annyira de viszont nem is annyira népszerű meg jol rajzol?
2013. jan. 31. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1

Szeretem a hosszú fekete hajú lányokat.

2013. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt amelyik kevésbé népszerű
2013. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs.

egyik lányról sem mondtál konkrétabbat, így nem tudom. miért nem beszélgetsz velük? miért nem ismered meg a személyiségüket, komolyabban? már nem azért, de hajszín és öltözködés nyomán nem derül ki, hogy ki mennyire jófej, szerethetőek-e a tulajdonságai vagy sem.

2013. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Egy Srác Asszem ***** válasza:
szerintem tudom hogy ki vagy! :)
2013. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Annyi egyértelmű a kérdésből, hogy te vagy a kettes...


De ilyen kevés infó alapján választani hülyeség, főleg úgy, hogy direkt fényezni próbálod magad.

2013. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A kék szeműt
2013. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
amelyiknek nagyobb a melle :-D
2013. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
azt, akinek jobban bejönnek a belsőtulajdonságai
2013. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Èn az 1-es vagyok
2013. febr. 3. 10:50
 20/20 anonim ***** válasza:

Kapok képet rólatok?

Akkor azért könnyebben tudnék válaszolni. Meg írj még pár belső tulajdonságot! ;)


Barcsi vagyok, úgyhogy biztos nem ismerjük egymást... :)

2013. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!