Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak olyat dobott a gép, hogy nem csak az ágyéka meg a zacskója szőrös, de a farkára is nő rövid, ritkás szőrzet, ti borotválnátok / szerenétek, hogy a pasitok borotválja, vagy direkt erotikus, hogy ilyen ritka adottsága van?

2013. jan. 24. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretném, hogy borotválja, de ha nem teszi, akkor sincs semmi, mert ha szeretem, akkor nem számít.
2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem nevezném erotikusnak. De nem zavar az a pár szál elvétve, a volt barátomnak is volt. Körülötte a nagy őserdő annál inkább, de már kezdettől borotválta, szóval nem volt gond. Szerintem maradhat, de ha a barátnődet zavarja.....bár ha szeret úgyis szeret vagy nem igy van?
2013. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az oké, hogy szereted.. de orálisnál nem lehet túl guszta. nem azt mondom, hogy falnak futnék tőle, de azért szerintem meg lehet ezt tenni, ha egyszer a nagy hévben tudod, hogy esetleg a barátnőd szája odatévedne.

arról nem beszélve, hogy lehet majd emiatt megy el tőle a kedve, neked nem mondja, aztán majd lesel mi van.

szóval önmagában ez a dolog engem nem zavarna tényleg, mivel szerelmes vagyok pár szál szőrszál nem fog érdekelni nyilván. de, hogy erotikusnak nem erotikus az tuti! :DD

mintha erotikus lenne, ha három mellem lenne..

19/L

2013. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!