Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában akkor kerül szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában akkor kerül szexre a dolog ismerkedés estéjén mikor a csaj kezdeményez? Megéri folyton próbálkozni a semmiért? De a csajok miért nem kezdeményeznek csak a helyes srácoknál?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják a lányok, hogy csak próbálkozz és próbálkozz és lesz sikered. De folyton az ismerőseim között is azt látni, hogy rommá próbálkozzák magukat a csajoknál minimális sikerrel. Mindig az az igazán nyerő, mikor vannak a bulik előtt a koleszban esténk a szobák, ahová áthívnak a pasik 3-4 csajt és azok másznak a helyes, igen csak a helyes, pasikra. Nem is kell megszólalniuk sem, hogy bú vagy bá, akkor is másznak rájuk. Este meg mindig hegesztéssel zárul a dolog. Úgy lesz belőle szúrás, hogy a pasi nem tett semmit, hanem csak jóképűnek született. Mindig a nő választ. Sajnos. És mint mondtam legtöbbször akkor lesz dugás a dologból, ha nem a pasi mászik a csajra, hanem fordítva. Előbbi esetben max 5-10% az esély, hogy hamar megrakják a lányt, utóbbi esetben ez kb 80-90% és még sokszor aznap este sor kerül az aktusra. Ezt láttam 2 fősulin és 1 egyetemen, amelyeken eddig végeztek. Én a jó érdemjegyeimmel egyenes jellememmel,intelligenciámmal kitörölhettem a fenekem. Voltunk mindig 6 an fiúk ilyenkor a bulik előtt, 1-2 pasira másztak, ránk meg tojtak. Akármit is mondtunk, csak mosolyogtak max. De mikor valamit mondtak, akkor csak a helyes srácnak tolták a dumát. Csak az ő szemébe néztek, mintha mi nem is léteztünk volna, bármit is tettünk. Buliban ez meg folytatódott. Az meg nem igaz, hogy ha lemész buliba, akkor ha boldog boldogtalan vagy, akkor is lesz csajod. ez nagy humbuk. Ott még jobban dominált a külső. Csak azzal smároltak és táncoltak, vagy legalábbis fogadták a pasi közeledését a csajok, aki ilyen magas volt, izompólóban feszített, helyes volt. Ez egyetemen volt, sajnos ott sem mások a csajok, mint a gimis lányok. Ugyanúgy zömmel az ösztönök felülírják az ép eszű gondolkodást.
2013. jan. 30. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben te kezdeményezel és a nő dönt.
2013. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Újat írtál haver, a nők a helyes férfiakat részesítik előnyben. Micsoda pofátlanság.
2013. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

csak egy menetre akarsz csajt vagy kapcsolatot akarsz? mert lehet, hogy a helyes pasikra rámásznak, de az nem egy normális kapcsolat lesz.

amúgy meg azt is kérdezhetném, hogy a pasik miért csak a cicababa, kisminkelt, nagy mellű, vékony derekű csajokra néznek rá? ti sem veszitek észre az 'egyszerűbb' lányokat.

és ismerkedés estéjén máris szexelni kell? mi van az ismerkedéssel, a randikkal? (bár lehet, hogy én egy másik bolygón élek, de én így jöttem össze a barátommal. és oké, kellett rám várnia, nem adtam neki egyből oda magam, de már két éve együtt vagyunk és szeretjük egymást)

szerintem totál rossz helyen ismerkedsz... vagy éppen rossz csajokat szólítasz meg. mert lehet, hogy a buliban (mondjuk egy másik sarokban ahová te nem nézel) van egy lány, aki meg folyton téged bámul és arra vár, hogy megszólítsd....

17L

2013. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Erre most csak annyit, hogy a pasik nem ugyan úgy a csinibb csajszikat engedték be a szájukba és nadrágjukba?

Látom amit látok én is, egy átlagos külsejű csajnak esélye sincs bulikban ismerkedni. A társadalmi norma szerint átlagon aluliaknak pedig még ennyi esélyük sincs.

A mai fiatal társadalom, ilyen. Strigulahúzós, hárem gyűjtős, nem elköteleződő, házasságmentes. Mindegy, élje úgy a társadalom az életét ahogy akarja. Én meg majd rágom a küszöböt, hogy az értelmes férfiak kihaltak a világból, mert ugyan úgy a férfiak nagy részének is a strigulahúzás, sok jó numera kell, mint sok nőnek...

2013. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Talán ha megpróbálnátok egyszer nem hordában csajozni, több sikeretek lenne.

Ha nem csak megdugni akarsz egy csajt, akkor meg is akarod ismerni, ami hordában nehezen is fog menni. Ha meg csak dugni akarsz, akkor ne csodálkozz, ha dugásra a csajok a jó külsőt nézik, nem pedig az intelligenciát.

2013. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Én bevallom, én is "szép" barátnőt választok. És elég válogatós is vagyok. Ez van. A mostani párommal is 8 hónapja jöttem össze előtte meg 6 hónapig senkim sem volt.

Mert válogatós vagyok.

2013. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első randin, ha a lány nem szexpartnert, hanem párkapcsolatot keres, NEM dug. Ha a pasi ezen besértődik, akkor mehet, ahova akar.

Az pedig egy tévedés, hogy csak a helyes pasik kelnek el. Egy hosszútávú kapcsolatban egészen más kvalitások kellenek. De nyilván vonzódnom kell hozzá. Tehát nekem tetszenie kell, függetlenül attól, hogy a nőtársadalom hány pontosra értékeli a megjelenését.

2013. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány erre azt írná, nem azért mert annyira helyes hanem mert tik nyomik vagytok, ő meg sugárzik az önbizalomtól. :) Még jó, hogy tele van önbizalommal, ha azt látja, hogy minden csaj bomlik érte, meg úgy csüngenek rajta, mint majom a banánfán. Amikor azt látja, ő bármelyik csajt megkaphatja, hogy a fenébe ne lenne neki egekben az önbizalma? Ettől nekem is hatalmas önbizalmam lenne. :) Ha hirtelen az történne, hogy tojnának erre a helyespasira a csajok, egyből lelombozódna az önbizalma, abban tuti biztos lennék. És akkor persze, hogy annak a srácnak kevés az önbizalma, aki azt látja, hogy bármit tesz, akkor is levegőnek se nézik őt a lányok. Mitől lenne önbizalma? :S


üdv.: Tomaz

2013. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom, pasik. Tudjátok, hogy mi az abszolút elsődleges szempont egy pasi kiválasztásánál (túl azon, hogy ne szaladjak el ijedtedben a megjelenésétől)? Az, hogy lehessen vele értelmesen beszélgetni. Nem kell duzzadó önbizalom, bicepszek, rámenősség, semmi. Csak legyenek értelmes, saját gondolatai, legyen véleménye, legyen közös téma. Ez egy hatalmas pluszpont, ez már felkelti az érdeklődést. Ha az eszét megszeretjük, akkor jó esély van arra, hogy a pasit is megszeressük.

Csak egy jótanács, hogy mindenekelőtt erre kellene gyúrni...

2013. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen szexelni akarsz és minden este másvalakit megrántani, vagy szerelmes lenni és kapcsolatot építeni valakivel? Az elsőestés szex az úgy adja magát, nem kell erőltetni..ne magaddal foglalkozz, meg a saját vágyaiddal, a csajt izgasd fel rendesen a viselkedéseddel, egyéniségeddel, törődéssel, figyelmességgel, megfelelő helyeken simogatásssal (NEM "ott"!!!!!), a többi onnantól adja magát, és nem menekülhetsz egy jó szex elől. Ne látszódjon rajtad, hogy különösebben akarod/érdekel a nő. Ha átlagosnál gyengébben kinéző pasi vagy, akkor meg főleg. Ne bámuld, ne csorgasd rá a nyálad, hanem tegyél rá magasról, csak nagyon viiszafogottan és minimásis érdeklődést mutatva törődj vele az elején, képzeld azt, hogy 150 kilós pattanásos szódásszemüveges osztálytárs, és eképpen viszonyulj hozzá. Az a kiszemelt "jó csaj"-nak furcsa lesz hogy itt egy alapvetően nem nagy szám srác, aki különösebben nincs elájulva tőlem, sőt..kezeld le, szólj be neki, és véletlenül se bókolj.Bonyolult, meg szar ezt így leírni, de mindenkit úgysem lehet megdugni., majd rájössz. Törekedni lehet persze rá, de 10 találomra kiválasztottból aki tetszik azért 7-8at meg lehet simán, majd erre is rájössz (remélem) Ha rájössz, 2-5 évet adok, és meg is unod, hogy úgyis tudod mi a vége, előre.
2013. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!