Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek ettől a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek ettől a férfiak?

Figyelt kérdés
A mostani és az előző barátaim is furcsállták, hogy intim betétet használok. Nem értik hogy ez miért kell nekem és undorodnak még a doboz láttán is, persze nem szem előtt van, de ha valahol látnak ilyet, borzonganak. Hiába magyarázom el nekik, hogy higiéniai és egészségügyi okokból kell. De nekik fura, mert az előttem lévő barátnőik nem használtak ilyet.
2013. febr. 1. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

??

ezek szerint az előző barátnőjük mind 12-13 évesek voltak?

2013. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Már megbocsáss, de nem lehetsz 15 évnél idősebb, ahogy a barátaid sem.
2013. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

1! Van akinek előbb jön meg. Hidd el!

Talán tampont használtak az előtted lévők?

2013. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Én meg azt furcsállom, hogy miért ilyenek. Pár évvel fiatalabb barátnőik voltak. Ezt mondták.
2013. febr. 1. 09:38
 5/18 A kérdező kommentje:
A mindennapos intim, tisztasági betétről van szó!!!
2013. febr. 1. 09:39
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Talán kicsit primitív barátokat szoktál választani magadnak?
2013. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

"az előttem lévő barátnőik nem használtak ilyet"


Ekkora comingout... --> nem voltak előző barátnők. :)

2013. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem primitívek! Igényesek, adnak magukra és jó családból származnak. Nem az a rosszfiú típusúak. Inkább átlagosak.
2013. febr. 1. 09:46
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs vérzésed, és használod, az más. Egy időben én is hordtam, de szerintem rosszabb, mint ha csak bugyi lenne rajtam, mert egy idő után nedves szivacs lesz. És a pasim számára is izgató, hogy rászárad a fekete tangára a puncinedv, és fehér foltot hagy. :)

És tényleg nem túl esztétikus, ha lehúzza rólad a bugyit, és ott van benne a betét, már ne haragudj, egyet kell értenek velük. Legalább szex előtt vedd ki, hogy ne lássák!

21/L

2013. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szex előtt mindig elmegyek a mosdóra, sose nincs ott amikor arra kerül a sor!! De én nem fogok feszengeni amiatt, hogy a fehérneműm még át is ázzon. Vagy hogy olyan legyen. Ez már igénytelenség...
2013. febr. 1. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!