Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha meglátnád egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meglátnád egyik volt osztálytársadat/akivel jóban voltál/ egy olyan oldalon ahol szexuális szolgáltatásokat nyújt férfiaknak?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál róla? Pletyiznél róla másoknak?

23/N


2013. febr. 1. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem "pletyiznék"

munka az is.

Viszont lehet elmennék egy alkalomra

2013. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nem, minek?

2013. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Semmi rosszat. Lattam en mar olyan lanyt, akin vegigment fel Magyarorszag, megis neki volt a legjobb szive a munkahelyemen.

A tobbi csaj meg egy nagy szutyok volt lelkileg.

Ezek szerint meg nincs nagy elettapasztalatod, kedves kerdezo.


A masik csaj meg azert volt ilyen, mert meghalt a baratja, es rettegett a kozelebe engedni egy masik ferfit. Felt, hogyha megszeert valakit..


Ne errol itelj meg egy embert. A latszat neha csal.

2013. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék semmit. Meglepődnék, de az ő dolga.
2013. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az a lány,az egyik ismerősöm. Én igazából sajnálom, hogy idáig jutott. Sok minden közrejátszódhatott nála,család,pasik... De ettől már ebbe kell belemenekülnie egy nőnek? Még nem pletyiztem róla,de mások igen.Én is onnan tudom.
2013. febr. 1. 14:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha igy el, akkor igy el. Mit erdekel az engem, hogy keresi a penzet?

18/l

2013. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Osztálytalin leitatnám... :)


Azt, amit a többi prostiról. NEM!


20f

2013. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
megkérdezném tőle hogy miért rakta fel magát.semmiképpen nem pletykálnám el a többinek..
2013. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem pletykálnék róla. Meglepődnék, de elkönyvelném magamba annyival, hogy "na ez is csak ennyire vitte", vagy valami ilyesmi...
2013. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem merek rákérdezni nála,az lehet ciki lenne neki? Úgy vagyok én is hogy jobb csöndben maradni,csak most mindenki erről témázik...

Esetleg létezik olyan, hogy mondjuk egy volt pasija felteszi egy ilyen oldalra? Ez létezhet? Vagy ne legyek naiv? :)

2013. febr. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!