Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi fizetésért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi fizetésért találnék olyan házvezetőnőt, aki szexuális szolgáltatásokat is vállalna?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 08:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Házasodj meg!
2010. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
havi 120 000 forint plusz ingyen ott alvás
2010. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Én tudnék ilyen nénit ajánlani...nem kér sok pénzt, és ki is van éhezve szegénykém egy pikáns kalandra! ( 63/L )
2010. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Az első hozzászóló hatalmas ! HAHAHA! Degradáló a nőtársaimra nézve, de akkor is vicces :D
2010. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

Ku*rva vicces! Hahaha:S


Különben nekem is volt szerencsém egy ilyen pasihoz, aki elvárta a nőitől hogy otthon csicskázzon és szexuális szolgáltatást nyújtson úgy, hogy ne kritizáljam.

Megmondtam neki, hogy utálok takarítani (otthon kell), és a szex 20 ezer forint /óra.

Persze szakítottam.


Amúgy egy házvezető kb. 100 ezer forint (takarítás, mosás, főzés..stb.) + szex egy alkalom 10 ezer forint.


Undorító faszik vannak. De hát fizessék jól meg:D

2010. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
ne szóld le a pasikat, a nők egy része ritka nagy ribanc :D
2010. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én ilyen kihasználós kapcsolatba nem mennék bele. Olyanba már igen, hogy a pasi is dolgozik és én is, de a pasi munka után háztartást vezet. Végülis tök mindegy ki csinálja:D

Na, és akkor tényleg nem követem tőle még a pénzét sem (mert ugye nekem is van fizetésem), csak a jó szexet!

2010. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt egy lány ismerősöm, aki járt egy sráchoz "takarítani" legalábbis ezt mondta, de alkalmanként 10 ezer forintot kapott. Furcsálltam is, hogy ennyit fizetnek takarításért...... Biztos ez is ilyen volt. Ezekszerint 10 ezer jár érte, ennyiért már találsz.
2010. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
10 ezerért ő ott mindent csinált csak nem takarított, tehát ehhez még szerintem add hozzá a takarítás árát. De ez leginkább attól függ mekkora a ház és hogy néz ki a csaj. (De nyugatiban találsz biztosan olcsót... csak az értékeidet ne hagyd elöl)
2010. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Sajnos az első válasz nem jó, mert éppen most válok.

(Pont ezért lenne rá szükségem.)

Viszont érdekelne, hogy hol és hogyan lehetne erre jelentkezőt találni. Gondolom nem az experesszben meghirdetve így nyiltan.

2010. márc. 10. 07:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!