Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 7évesen olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 7évesen olyat tett velem 1 fiú amit nem akartam. Most 14 vagyok. Rémálmaim voltak ezzel kapcsolatban, nem tudtam aludni.

Figyelt kérdés
Ezért beküldtek a pszichológushoz, hogy beszéljek vele. Kérdezte h mi a baj, én csak annyit mondtam neki h kiskoromban volt 1 rossz élményem és ezzel kapcsolatban vannak rémálmaim, ezért nem tudok tőlük aludni.Félek hogy sejt valamit, és attól függetlenül h pszichológus félek hogy elmondta a többi tanárnak is. A legjobb barátnőm tudja h mi történt, szerinte nem tud semmit. én úgy érzem hogy a tanárok máshogy néznek rám. Ha ez kiderülne a suliban, félek nem szállnának le rólam. Mit tegyek? Mondjam el a pszichológusnak, vagy inkább ne? Még mindig rémálmaim vannak és már lassan 1 hónapja. De ha meg elmondja az igazgatónak, tuti h meghalok!
2013. febr. 1. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusnak titoktartási kötelezettsége van .

Nem fogja elmondani senkinek sem

Ha nem beszélsz róla csak neked lesz rosszabb.

2013. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a pszcihológusokat is köti a titoktartás, nem mondhatják el az igazgatónak és nem is lenne rá okuk. A pszichológusod azért van, hogy bízz benne és bátran kiöntsd neki a szíved. Mondd el neki bátran, hogy mi történt, ne aggódj, utána csak jobb lesz. Ő abban segít neked, hogy fel tudd dolgozni azt a történést és nem akar neked rosszat, ebben biztos vagyok.
2013. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt ne szégyelld! Lehet, hogy tudnának segíteni, hogy feldolgozd. Főleg a pszichológus. A szüleid tudják?

Sajnálom. :(

2013. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hat elvileg o nem mondhatja el senkinek amirol beszeltetek. De sztem beszelj vele, mondd el, hogy aggodsz emiatt!

Viszont el kene jarnod sztem rendszeresen, de akkor masikhoz esetleg.

2013. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Köti őt a eskü,nem mondhat senkinek semmit,max a szüleidnek,de gondolom ők tudják.

Ha mégis félsz tőle,keressetek egy másikat sulin kívül.

2013. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne szégyeld, és ne félj, nem mondhatja el senkinek! muszáj valakinek beszélned róla, egyedül ezt szinte képtelenség feldolgozni:( sajnálom!
2013. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen, anyám tudja, meg a legjobb barátnőm. hát, remélem tényleg nem mondja el senkinek. majd beszélek vele, és remélem jobb lesz :)
2013. febr. 1. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Köti őket a pszichológusi eskü. A szüleidnek is csak akkor mondhatják el, ha még nem vagy 18 éves.
2013. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélned kell szakemberrel és részletesen elmondani, hogy mi történt, Csak így tud segíteni Neked. Nagyon sajnálom ami történt, én a legjobb barátnőmet segítettem végig egy ugyanilyenen, vele 9 évesen történt a dolog, most már lassan 20, de még mindig vannak problémái, mert ő évekkel később kért csak szakembertől segítséget.


Tehát minél hamarabb, annál jobb!!

2013. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát,a pszichológust csak addig köti a titoktartási esküje,míg bűncselekmény nem jut a tudomására.Ha ez történik,ugyanúgy jelentenie kell a rendőrségnek,mint másnak,nem tudom pontosan,de szinte biztos,hogy így van.
2013. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!