Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nevezik azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nevezik azokat az idézeteket, amiket a csajok írogatnak nonstop facebook-on és ilyen helyeken?

Figyelt kérdés

Az agyam elszáll attól a sok bölcsességtől, ilyen random képek alá be*baszva valami carpe diem jellegű baromság.

Ez most nagy divat lett. Van valami megnevezése ennek a cselekvésnek vagy trendnek? :D


2013. febr. 1. 18:38
 1/10 A kérdező kommentje:
érted ott pucsít egy szál tangában és alá benyomva egy Coelho xD
2013. febr. 1. 18:40
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Tiniusz bölcsességusz baromságusz
2013. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szupcsi képcsi.:D
2013. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
én nő vagyok, de én sem értem és agyf@szt kapok tőle.
2013. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Az a szomorú,hogy valószínűleg nem is értik ezeket az idézeteket,és azt sem tudják,hogy kitől van.
2013. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én van, hogy osztok meg ilyeneket, de az idézethz, amit éppen ki szeretnék tenni, keresek egy odaillő képet is.

Azt én sem szeretem, mikor olyan kép van kirakva az idézethez, aminek semmi értelme sincs, nem is kapcsolódik semmilyen formában a mondanivalóhoz, csak van-oszt kész.


Én magamnak szerkesztem ezeket, ha olyan kedvem van, és néha teszek ki egyet kettőt.

Különben meg a minőség fontosabb, mint a mennyiség.

2013. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor
2013. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lelki terror pixcsamódra.
2013. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hatásvadász közhelyeknek.
2013. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pi.csarinya
2013. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!