Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire egoista világot élünk? Mért írogatnak többen olyanokat, hogy csak "csúnya csajok/pasik"-nak tetszem?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon rengeteg olyan kérdést látok, ahol simán lerondázzák egymást... Mért van ez? Mitől érzi az ember magát többnek a másiknál? Egyáltalán hogy meri elítélni a másikat a külső alapján? A "csúnya" fogalom amúgy is relatív ...
2012. dec. 5. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egoizmus...nem mondják, hogy ők jobban vagy, hogy nyönyörűek.

A csúnyaság relatív igen...és ezért én is dötöm el nekem mi számít csúnya kategóriának.

2012. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még ennél is jobb amikor a kérdező saját magát is rondának gondolja és sír, hogy még a rondáknak sem kell, pedig direkt!!! a rondáknál próbálkozik. Öcsém... rondának gondolja magát, rondának gondolja a másikat és még csodálkozik, hogy nem jön össze semmi.


Amúgy sajnos nem tudom a kérdésedre a választ. Egyébként az emberek már nem értékelnek szinte semmit, nekik mindig minden sz@r, semmi sem elég jó, és ez mindenre vonatkozik.

2012. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, relatív, de azért lássuk be, az emberek 90 százaléka legtöbbször egyet szokott érteni, ha egy adott személy csúnyaságáról van szó...

(szóval mondogathatjuk, hogy relatív, de egy 200 kilós ember nagyon kevés embernek fog tetszeni)

2012. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapaztaltam, hogy ezen az oldalon nem egymást rondázzák az emberek, hanem saját magukat.
2012. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindenki önbizalomhiányos és azáltal, hogy lerondázza magát, tulajdonképpen arra vár, hogy a többiek bebizonyítsák ennek az ellentétét?
2012. dec. 5. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem inkább csak igazolást akarnak szerezni ahhoz az elképzelésükhöz, hogy azért nincs párjuk, mert nem néznek ki jól.
2012. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira relatív az, hogy valaki szép-e vagy csúnya. A külsőn nagyon sokat dobhat (vagy vehet el) a kisugárzás, de aki ronda az ronda. Lassan már semmit nem lehet kimondani a nagy tolerancia jegyében:S
2012. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!