Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátok mindig lovagiasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok mindig lovagiasak és az egyik lemond a másik javára, ha ugyanaz a lány tetszik nekik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lányt úgysem lehet akarata ellenére átadni a barátnak. Nem ti döntitek el, melyikőtök jár sikerrel.
2013. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. nek van igaza

+ba hozzátenném, hogy Szerelemben és háborúban mindent szabad. :)

2013. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De a lánynak tetszik az egyik fiú. A másik ezért adja fel vagy megpróbálhatja ledumálni a haverját a lányról?
2013. febr. 1. 19:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátok ezt előbb megbeszélik a lánnyal, és a lánynak kevésbé tetsző barát lemond a lánynak tetsző barát javára.
2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a barátod visszautasítja, még nem fog beléd szeretni. Inkább egy ember szenvedjen, mint három.
2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenben volt részem. Mi megbeszéltük, hogy nem vennénk el egymás "csaját", szóval döntsön a lány. Ő meg nem volt képes dönteni, nekem elegem lett, mondván ha tényleg szeretne nem lenne ilyen dilemmája, úgyhogy én szépen kiszálltam. Áldásom rájuk. Azóta is jól érzik magukat, simán elbeszélgetünk, és úgy tűnik az én életem is úgy alakul ahogy szeretném :)


Szóval nincs ezzel semmi gond, csak valahogy tudni kell kezelni az ügyet úgy, hogy lehetőleg ne legyen se verekedés se sértődés meg ilyenek..

2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű, ha én tudnám magamról hogy az a bizonyos csaj sokkal különb lenne számomra mint akármelyik másik csinos nő, tuti nem hagynám, főleg ha tudnám hogy a barátomnak csak arra kéne, vagy ha minden nőt megnézne az utcán az főleg azt jelentené hogy csak azért akarna vele járni, mert hogy egyszerűen csak csinosnak gondolja, nem pedig azért mert hogy, tényleg nagyon megfogná benne valami, mint amikor valaki lecsap valakit a másik kezéről, olyankor is kettőn áll a vásár, nem csak a 3. személyen, és igen itt üt vissza, az amikor valakinek csak azért van párja mert hogy legyen valakije, és ilyenkor persze hogy a lány barátja sem jöhetne azzal, hogy a barátnőjét lecsapták a kezéről, mert ha olyan kapcsolatban van két ember, a 3. amúgy is hiába próbálkozna ugye, és pont ezért egy lánnyal sem volt még olyan kapcsolatom, csak a szex miatt nem érné meg nekem egy kapcsolat, meg a sétálgatások miatt, annyira gyenge azért még nem vagyok, hogy belemennék "nagy átlag" kapcsolatokba, a külső, mell, fenék, arc, kedvesség, csak egy dolog ha nincs mögötte olyan valami, amitől a nő társaságát minden másodpercben élvezném, (és itt korántsem csak a kellemes társaságról van szó) nem pedig csak azt a néhány percet, és azt is gyengébb minőségben.


Itt a lényeg a végén! :D

Ha automatikusan mind a két barát lovagias lenne egymással, akkor meg nem azon vesznének össze hogy akkor melyikük is járjon vele? Itt meg viszont az merül fel, hogy amúgy sem akarna az egyik sem, semmi komolyabbat a lánytól, másfelől meg ha az egyik komolyan gondolná a dolgot, (sőt életében először) a másik meg még annál is komolyabban? Akkor? Azért mondom, ez nem feltétlenül ilyen egyszerű. Másfelől az igazi barátság kb olyan ritka mint az igaz szerelem, gondolj bele, csak föl hozok egy durvább példát, ha két barátot elrabolnának és kettőjüknek kéne eldönteniük, hogy melyiküknek is húzzák ki az összes fogát érzéstelenítő nélkül, ugye? Ilyesmi eseteknél derülne ki, hogy kinek, mi és ki mennyire fontos, mert én is ismerek több srácot és csajt akiket jó fejnek tartok, de azért tűzbe biztos senkiért sem mennék, ha mégis akkor azt hiszem már boldog ember lennék.......


23/f

2013. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Persze, nekem ilyen téren könnyebb volt, mert éreztem nagyon, hogy valami nem stimmel.


7-esnek teljes mértékben igazat adok :)

2013. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm, éjt :)

Arról van szó hogy én nagyon szívesen, istenítem s színesítem, a kérdezők boldogtalan lelkének világát, illatos virágokkal s -méhecskékkel ;) Emberileg én mindenkit szeretek, és csak remélhetjük, hogy egyszer soha át nem élt boldogság lesz mindenkivel (majdnem mindenkivel) forever, ráadásul emberként, ami mindenféle káros szenvedély élvezetét messze felül fogja múlni, addig is hosszú út pora az ember megteremtésétől számítva, az első közlekedési módszer intenzívebb formájában, (már amennyire jó fikai-állóképességi állapotban lehetek az első emberekhez képest, akik állítólag közel 1000 éveket éltek, csak ahogy másolódik a genetika, olyan mint egy 40 éves szétjátszott kazetta, és sajnos emiatt csúsznak be olyanok is akik már eleve rákosan születnek, meg egyéb problémákkal..... jobb és rosszabb genetika mindig előfordult, de maga az átlag az szép lassan csökkent az emberiség ideje óta, és nem csak az életkor, hanem a fizikai állapot, (kb úgy kell elképzelni hogy egy elsők közül lévő halál vékony ember, egy mostani 150 kilós izomembert (aki erőversenyeket nyer) a kisujjával nyomna le szkanderban)

Futó sebességük valószínűleg fényévekkel volt jobb, (értsd száz kilométereket futhattak nagyobb sebességgel mint Usain Bolt a 100 métert..... Minden értelemben az ember a teremtés királya, csak mára már kissé megkopva..... állatoknál azért nem olyan feltűnő a változás (egyrészt fajonként sokkalta kevesebb van belőlük, mint emberből, másfelől meg automatikusan az lovasíthatja meg a nőstényt aki magasabbra tud pisilni ;) Jó, nem feltétlenül, de láttam ilyet régen a medvéknél :)

Mindenkinek igaza van amúgy, csak lusták egy ilyen sz.. khm, kiválóó :) oldalon irkálni :) és nem foglalkoznak az itteni beteg kérdezőkkel s emberekkel.... :)

Éljen minden méhecske! Azok is akik telhetetlennek, meg azok is akik nem szeretik a páros fekvő maratonokat éjjel s nappal :)

Újratöltve? A kérdésre hasznos válasz nem :)

2013. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te 9-es.. biztos nem az én alteregóm vagy? Mert én is 23 vagyok és mindig azt írod amit gondolok :D
2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!