Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar nekem becenevet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar nekem becenevet kitalálni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm. Újabban elkezdett engem becézni Rituskának (Rita vagyok amúgy), pedig utálom ha így hív. Mondtam is neki hogy hanyagolja már ezt, erre azt mondta hogy akkor kitalál majd valami mást, mert hogy valami kell. És minden mondatába beleteszi hogy "Rituska figyelj", "Nézd Rituska". Miért nem fejezi be?
2013. febr. 1. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
azt akarja hogy rá figyelj... ez egy gyerekes fajtája az udvarlásnak. :)
2013. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyos mikor ismerősök becézgetik egymást. Én is becézgetem minden ismerősömet, és minden ismerősöm becézget engem.
2013. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azt hiszi ezt kedvességnek veszed.

Vannak olyan nevek amiket nem jó becézni,pl. Rita is.Én nevem is ilyen,és én is utálom ha becézik.

2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig cukin hangzik az Axelke vagy Axelecske :D
2013. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez bennfentes infó :)

Amúgy "ka" végződéssel használták,de attól elborul az agyam,ha még előtte kértem is,hogy ne.

2013. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hopsz... :P


Axelka? Hmmm... valahogy fejben jobban hangzott az Axelke, de hangosan kimondva tényleg jobb az első :o

2013. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!