Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak le akar fektetni? Szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar fektetni? Szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég naiv, 16 éves lány vagyok, és nem tudok mit kezdeni a helyzetemmel. Soha nem volt még pasim! Kb. 3 éve egy sráccal tök jól összehaverkodtam, rengeteget voltunk együtt, suliba is egy busszal jártunk... 1 éve pedig teljesen beleszerettem. Idén nyáron beszélgettem vele, azt mondta szeretne már egy rendes kapcsolatot. Erre fel összejött egy nálunk fiatalabb csajjal, pedig nekem azt mondta túl gyerekes. Később szakítottak is, és 2 hónapra rá megcsókolt egy bulin. Sokszor aludtunk együtt, NEM feküdtem le vele. Azt mondta nagyon szeret... Egy alkalommal azt mondta nekem, hogy neki fura velem lenni, ezért maradjunk barátok. Eléggé összetörtem. 2 hónapig nem találkoztunk. Aztán meghívtak egy szülinapi buliba, ahol ő is ott volt. Azt mondta hiányzom neki, és nem tud elfelejteni. Megint azt mondta, hogy szeret... 1 hétre rá totálisan leitta magát, másokat taperolt előttem, és én megint rosszul voltam. Miatta rengeteget változtam. Lefogytam, máshogy is nézek ki... Szilveszterkor kicsit többet ittam mint kellett volna, és ezért mindenfélét mondtam neki, hogy szerintem neki nem számítok semmit, meg, hogy csak kihasznál. Utána leült velem beszélni, és elmondta, hogy tudja, mennyire szeretem, ő is szeret engem, de nem akar senkitől kapcsolatot. Azt mondta, ő csak boldognak akar látni engem, hogy járjunk össze időnként "szórakozni" egymással, mert imád velem bulizni, és ezt nem akarja megszakítani. Már nem tudom mit gondoljak. Attól, hogy azt mondja nekem, hogy nem akar velem járni, úgy érzem valami hiba van bennem, nem vagyok elég jó neki. Az van bennem, hogy mellettem másokkal is "szórakozik". Állítása szerint én vagyok az egyetlen, de nem tudom... Szerintetek?


2013. jan. 29. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szórakozik, nem komoly az ügy.
2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
jézus.. a leírtak alapján ronygababként játszik veled.. én hagynám a fenébe..!!! ne hagyd hogy egy emberviselkedése határozza meg hogy neked milyen a kedved.:/
2013. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha te lennél az egyetlen, ha veled akarna lenni, veled lenne.

Nem szerelmes beléd, nem akarja lekötni magát, se veled, se mással. 16 éves, élni akarja az életét, bulizni és csajozni, nem pedig egy lány mellett tötymörögni. Ennyiii és ez egy 16 éves kamasz fiútól teljesen természetes és szerintem kedvező helyzet is, jobb mintha szerelmet hazudna és elkezdene veled egy kapcsolatot, közben meg félrekacsintana. Mert egy kanos, bulizós fiatal szerelem nélkül ilyen.

2013. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs, ha esetleg nem 16 éves, akkor is ugyan ez a helyzet.
2013. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A nagymamám mondogatta mindig,hogy nem vesz tehenet az,aki ingyen kapja a tejet.

semmiképp se feküdj le vele,sőt ne is találkozzatok,mert csak hülyít, te meg egyre jobban belezúgsz.

mondd meg neki nyugodtan, hogy összejárni nem akarsz vele, ha kellesz neki, kelljél teljesen, ha jártok,akkor rendben van,minden más esetben hagyjon békén.

2013. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maga sem tudja mit akar a szexen kívül. Ne dőlj be neki :) Értelmes lány vagy Te az írásképed alapján.
2013. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs beléd esve ez egyértelmű. Viszont szeretne bulizni meg dugni is, de téged többre tart minthogy játsszon veled.


Szerintem nem találkoznak az igényeitek. Ezért ez így veszett ügy.

25F


ui: Ha azt mondom szeretlek, akkor lefekszel velem? :D

2013. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az előttem szólónak.

Ha nem szerelmes típus, és nem komoly a dolog szerelmi téren, akkor ne erőltesd, majd eljön az ideje.

Legyetek barátok és ne keveredj vele bonyolultab helyzetekbe egy csóknál. Bár nálam az első csók olyan érzelmeket váltott ki, amiket álmomba se gondoltam vollna magamról, nemhogy más.

2013. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fél éve mondja nekem, hogy szeret, mégse feküdtem le vele, pedig TÉNYLEG szeretem. ;)
2013. jan. 29. 22:09
 10/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:09


Én is mondom hogy szeretlek! :) Miért nem hiszed el amikor neki meg elhiszed. :D

Vagy azért hiszed mert annyira el akarod hinni?

2013. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!