Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan emberrel, akit mikor megismertetek 10-15kg felesleg volt rajta, de leadta? Nem zavarna az "előélete"? Nem félnétek, hogy visszahízik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább örülnék, hogy ilyen kitartó volt.
2013. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez komoly kérdés, akkor nem vagy normális. 18/L
2013. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úristen! És mi van, ha visszahízik? Tisztában vagy azzal, hogy valakit nem 10 kg plusz vagy minusz miatt szeretünk. Felvilágosítalak, hogy az emberek az idő előrehaladtával sajnos híznak. Tuti, hogy vissza fogja hízni, de az is hízni fog, aki most vékony, mert a hormonháztartás a korral megváltozik. Ezért szőrösödnek a nők, és kopaszodnak a férfiak. Ha félsz tőle, hogy meghízik a párod, akkor maradj szingli, mert egy felszínes ember vagy. Más, normális emberek meg nem találnak párt maguknak. A magadfajta meg itt veri a nyálát.
2013. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Már miért zavarna?
2013. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem félnék.
2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogyha visszahíznék akkor nem csak testi tüneteim lennének, hanem a személyiségem is megváltozna rossz irányba. Mikor még nem fogytam le nem akartam sehova elmenni, nem akartam emberek közé menni, elvesztettem egy csomó barátom, depis voltam. Szóval rólam lehet mondani, hogy csak vékonyan lehet szeretni, mert annyira befolyásolja a hangulatomat, hogy hogyan nézek ki, hogy ha rossz passzban vagyok akkor lehetetlen elviselni.

Kedves 3-as, én vagyok a lefogyott ember.

2013. febr. 1. 20:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tényleg nem vagy komplett. Pszichológusnál jártál már? (3-as vagyok)
2013. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy csomó ember egy kis töltött galambként ismert meg és meg akarom tudni, hogy le tudom-e vetkőzni ezt a dolgot karcsú emberként, vagy egyértelmű hátrány az ismerkedésben, hogy mindenkinek a szeme előtt van a "régi képem".
2013. febr. 1. 20:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as nem tudom, hogy te hogy nem találkoztál ezzel a problémával, de ez a XXI. század legújabb, komoly betegsége és nagyon sok embernél kialakult. Ezt önbizalomhiánynak és testképzavarnak nevezzük. De nem ez volt a kérdés.
2013. febr. 1. 20:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Én félnék tőle,ha visszajönnek a plusz kilók,akkor sörhassal fog rádmászni,azt ugye te sem szeretnéd?
2013. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!