Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van rajtam egy kis felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van rajtam egy kis felesleg, semmit sem ér, hogy nagyon izmos vagyok? Csak a vékony fiúknak van esélyük?

Figyelt kérdés
A korosztályomhoz képest vagyok izmos.(16 vagyok) Régen kövér voltam,de elkezdtem kondizni és küzdősportolni.Most már izmos vagyok,széles a vállam,erősek a végtagjaim és a hasam,de sajnos van rajtam kb.3-4 kg felesleg.(185 cm vagyok,78 kg)A hasam simán bírja az ütéseket,és ha megnyomom érezni,hogy kockás,de sajnos pont annyi felesleg van rajta,hogy ne látszódjanak.(csak a csúcs 2 kocka látszik) Vastag,erős karom van,de mivel kevésbé barázdált és eres mint pl.egy focista osztálytársamé,nem néz ki olyan jól.Kicsit frusztrál,hogy a vékony fiúkat tartják izmosnak,rám még nem mondták,hogy milyen izmos vagyok,pedig jóval erősebb vagyok mint ők.Szóval ha a barátotok még teljesen kidolgozott,az nem is számít izmosnak,lányok?(még kb.1 év,amíg ezt ledolgozom) 16/F
2012. aug. 31. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ér hogy izmos vagy :).Nyugi lassacskán odaa lesznek érted a csajok ;)
2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az éretlen lányoknak számít, hogy tökéletes a tested. Ami te írtál magadról, szerintem az összes barátnőmnek igencsak bejönne a tested. :) Egyébként a te izmod a munka eredménye, nem valami felfújt szteroidos legény vagy. ez a fontos.
2012. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jah, 2. vagyok 23 l
2012. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is így voltam mint Te a korodban....16 évesen azt mondták kövér vagyok, holott majdnem 100 kilóval nyomtam fekve. Nagy volt a mellkasom, vastag volt a karom, csak nem voltam szálkás, pedig kardióztam... Nyugi 1 év se kell és le fog menni, csináld a sportot keményen. Ha minden nap, vagy minden edzés napon kardiózól 40 percet edzés végén ( taposás vagy 20 perc futás), másfél hónap alatt lefog menni az a 3 kg! Ha folyamatosan csinálod 2-3 hónap alatt nagyon durván le fogsz szálkásodni. Nekem a munka és a fősuli miatt sajnos mindig csak nyáron van időm keményebben edzeni... 2 hónap alatt mindig marhára leszállkásítom magamat.


Sőt! Olyan 1-másfél, 2 év és mégjobban beindulnak a hormonok, ahol most még nem igazán látszódik az izom, ott szépen előfognak jönni maguktól, az izomnak is érnie kell a korral.


Most 22 éves vagyok, nem szedek semmit (fehérjét se, kaját se nézem) és elmondhatom, hogy ahhoz képest szerintem nagyon jó alakom van. A hasam kockás és szálkás vagyok. Persze én minden edzés végén csinálok 30 perc kardiót, esetleg 40.


Hidd el, a mostani korosztályod nem, de pár év és halomszámra lesznek barátnőid...Ugyanis a kicsit érettebb lányok meg pont hogy a nagydarab srácokat szeretik, ráadásul te még rendes srácnak is tűnsz, hogy ilyeneken gondolkozol és nem vagy elszállva magadtól. Ha megtartod ezt a jó szokásodat, rengeteg barátnőd lesz!


;) 22 F

2012. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Vékony fiúknak van esélyük?? Ugye most viccelsz?? Nekem biztos nem kéne kis girhes gyerek!
2012. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én biciklizéssel fogytam sokat, és azért van egy vádlim, de egyáltalán nem látszik, mondjuk nem is zavar:D ja am lány vagyok. és a vékony gizda fiúknak kb nincs is esélyük..
2012. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok, de nem bírom a vékony fiúkat, sokkal jobb, ha nagyobb a karja és a vádlija mint az enyém. Semmiképpen ne hagyd abba az edzést, fél év alatt le tudod dolgozni azt a kis felesleget, ne aggódj. :)
2012. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!