Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van abban valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban valami, hogy a szőkéknek a sötét hajúak tetszenek és fordítva?

Figyelt kérdés

Tehát pl egy sötét szemű, hajú fiúnak egy szőke, kék szemű lány, vagy egy szőke, kék szemű fiúnak egy fekete hajú, barna szemű lány stb.


Tudom, hogy nem ez a fontos, de igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást?


2013. febr. 1. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Hülyeség. Nincs ilyen szabály.
2013. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen az ellentétek vonzzák egymást, ezért vonzódik az ember a köklopszokhoz, mert nekik csak 1 szemük van.
2013. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
ez elősegíti, hogy genetikailag minél távolabb álló emberek hozzanak létre utódot.
2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozáshoz :D Legközelebb gondolkodjatok...
2013. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hagyd, ezeknek semmi nem jó :)
2013. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,ez szerintem jellemző dolog.
2013. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem nem igazán van így,bár nekem szőkésbarna hajam van és a sötéthajú fiúk tetszenek a legjobban:)
2013. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát nekem sötétbarna hajam meg szemem van, és mégis a fekete vagy barna hajú lányok jönnek be, a szem is inkább fekete, de a zöld is bejön :D
2013. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Ez marhaság!
2013. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem torvenyszeru! DE tudomanyosan bizonyitott, hogy ha kulonbozo genetikai adotsagokkal rendelkezo egyedek keverednek akkor az utodok erosebbek es szivosabbak lesznek (pl a faj kutyak is sokkal kenyesebbek mint a keverekek). Persze elsosorban az szamit, hogy maga az ember mennyire tetszik meg, mert jo genek nem csak mas fajoktol johetnek.
2013. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!