Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki a párom haverja. Kb.3 hónapja, úgy adódott hogy többször csókolóztunk és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Érezhet valami irántam?

Figyelt kérdés
A vonzalom külcsönös, de Ő mondta, hogy semmi sem történhet kettőnk között a barátom miatt. Mivel egy helyen dolgozunk és többször össze találkozunk sosem hagyja ki hogy ne érintsen meg, vagy ne símogassa meg az arcomat. Nem tudom hogy miért csinálja.
2012. febr. 4. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt várja, hogy szabad légy, s akkor rádrepül
2012. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
mind a ketten szar alakok vagytok te azért mert van párod a másik figura azért mert ő a párod haverja. ugyh erről ennyit!
2012. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A véleményemet rólad, és a srácról is egy méretes, mélyről felkrákogott köpéssel tudnám kifejezni. Undorítóak vagytok... azért, mert még mindig szegény barátodat hülyíted, amikor már rég ott kellett volna hagynod.
2012. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha annyira "szaralak" Lenne, akkor megtette volna, de pont hogy a barátom miatt nem lesz semmi. Szeretem a páromat, de ez valami más... Itt nem a szexre értettem, mert nem volt és nem is lesz...
2012. febr. 4. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ja, tényleg. A csókolózás simán belefér a párod mellett. Bocs.
2012. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az ócsárolást, ami abszolult hidegen hagy, de még egy normális választ nem kaptam a kérdésemre.
2012. febr. 4. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Hisz ott vannak a válaszok a kérdésedre te tyúkfej!
2012. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Egy kisebb szerelmi kalandba keveredtél bele, amit még lehet, hogy nem érzel, de tovább mélyülhet. Egy helyen dolgoztok a sráccal, tehát nagyjából annyi időt töltesz vele, mint a pároddal és szerintem ez kavarja Benned az érzéseket. Én azt javasolnám Neked, hogy a helyzet tisztázásához beszélnetek kéne a csókokról. Ez hidd el, segítene, hogy rendbe tegyétek: mit is éreztek egymás iránt.

2012. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon, hogy meg éri neked a pároddal maradni? Ha véeltlenül ki tudodik, akkor nagyot fog esni, mert a párod kétszeresen is elárulva érzi magát. A baj,ha elhagyod sem garantált, hoyg össze jösztök a fiuval mert ott lessz a párod mindig akadálynak. Legalább egy ideig bisztos. Te is tudod, hogy nem helyes, hogy többször csókolóztatok.
2012. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. De amit kellett azt mi már megbeszéltük, csak van hogy az ember nem mindent mond el szavakkal a másiknak. Még sosem jártam így hogy valaki ne bírja ki hogy ne érintsen meg ha eljön mellettem, és jelzem nem szemtelenül teszi. Ma is össze találkoztunk a lépcsőn és egy szót sem szólt, csak megállt velem szemben és megsímogatta az arcomat és ment tovább... Ha ez akkora bűn, ám legyen... :)
2012. febr. 4. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!