Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak általában hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában hogyan reagálnak arra, ha egy nő szerelmet vall nekik?

Figyelt kérdés
A kiszemeltem nem igazán veszi a lapot, már az is megfordult a fejemben, hogy elmondom neki...
2013. febr. 1. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
honnan tudjam ha ronda vagyok
2013. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne szomorkodj, 1-es, vak nők is vannak a világon
2013. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Nekem egyszer szerelmet vallott egy lány, az nem sült el jól.


Faképnél hagytam és megszakítottam vele minden kapcsolatot.

2013. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az őszinteség kétélű fegyver.Viszont az is igaz,hogy ha nem kockáztatsz,nem nyersz.Én a helyedben feltennék mindent egy lapra,és totál őszinte volnék a sráchoz.Persze csak amolyan visszafogott módon,de mégiscsak színt vallanék Neki.Nem tudhatod,lehet,hogy tetszel Neki,de nagyon gátlásos,vagy béna,tapasztalatlan,zárkózott,stb.

Saját magamból kiindulva:van,hogy nem bánja meg az ember,ha kezdeményez.

2013. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindig jól, bár nem mindig lett belőle valami további barátságon kívül. Utána nem zárkóztam el tőlük soha. Szerintem mondd el, de nem kell szó szerint, csak hogy vegye a lapot :)
2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát attól függ, hogy néz ki a csaj.
2013. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha nagyon kedves lenne elhinném.

amúgy az esetek nagyrészébe kiröhögném, és mondanám hogy engem nem tud átverni :D (amúgy át tudna naív vagyok xd)

2013. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd meg, igazság szerint, ha bejössz neki akkor nagyon boldog lesz és gondolom el tudod képzelni a további koreográfiát.. ha meg nem jössz be neki alapjáraton, akkor ugyis mindegy, de legalább tudod hogy ő hogy áll hozzá az egészhez, ugyhogy nincs mit vesztened :)
2013. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sose vallj szerelmet egy férfinak, mert nem fog se becsülni, se értékelni. Lásd: Anyegin
2013. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Valld be neki nyugodtan. Ha igazán szeret, akkor akár az életét adná érted.

Lásd: Rómeo és Júlia.


Nem fog kevésbé megbecsülni, sőt, lehet titkon csak arra vár, hogy te lépj, mert esetleg túl félénk, vagy nem talál alkalmat. Na, persze azért mindenképpen bizonyosodj meg róla, hogy nem használ ki.

Lásd: Noszty fiú esete Tóth Marival


Ha viszont bevallod neki, ő pedig elutasít (főleg, ha amúgy nem vagy közömbös a számára), akkor érdemes messze elkerülnöd. Ki tudja, milyen elvetemült srác az ilyen még az is lehet, hogy csillog a napon.

Lásd: Twálájt

2013. febr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!