Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgettem egy fiúval, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy fiúval, és azt mondta 2 lányra is hogy milyen csúnya. Ez nekem jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 22:01
 1/8 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Ha rád mondta akkor rossz.

Egyébként semmi.

2013. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem rám. Szép lett volna :D


Hanem szóba került 2 lány ismerős és azt mondta az egyikre hogy "Jaj hát ő csúnya. Tényleg nagyon csúnya" a másikra meg hogy "Jó, hát tudod hogy nem valami szép lány".


Mert elgondolkodtam, hogy ha engem is annak gondolna talán nem mondana ilyesmit a társaságomban. Nem?

2013. febr. 1. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, bár te jobban ismered, ha már beszélgettél vele. Pár perc alatt le lehet szürni ezt a dolgot, a hozzálállása alapján.
2013. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha most arra vagy kíváncsi,ettől nagyobbak-e Nála az esélyeid,akkor elárulom,hogy ez semmit nem jelent.Ő csak elmondta a véleményét két lányról.Na bumm.Ez még nem jelenti azt,hogy bejössz Neki.
2013. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen erre lettem volna kíváncsi, hogy vajon akkor rólam mit gondolhat. De mi az hogy a hozzáállása hozzám? Azt honnan lehet leszűrni hogy milyen neki? Kedvel ez biztos, de nem tudom hogy nőként tekint-e rám.
2013. febr. 1. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mivel te sem ismered a fiut, mivel nem tudod milyen a hozzállása ezekszerint, akkor feltételezem ő sem tudja melyikőjüket ismered esetleg jobban. Szóval szerintem semmi extra. Ha úgy tekintene rád, ki tudja hogy milyen kapcsolatba lennél vele, és megbántaná-e az esetleges "ismerősöd"
2013. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Le kellett volna csapnod a lehetőségre.

- Ha ilyen őszinte vagy, akkor rólam mi a véleményed?

2013. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de amúgysincs sok önbizalmam. Ha láttam volna az arcán, hogy hazudik hogy ne sértsen meg, akkor az nagyon rosszul esett volna. Nyilván nem mondta volna azt hogy "Te is ronda vagy", de a kegyes hazugság is elég rossz. Vagy ha azt mondta volna hogy "Nem vagy az esetem, de helyes vagy" vagy ilyesmi. Na ez a burkolt "csúnya vagy".
2013. febr. 1. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!