Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek, hogy a fiúk csak hülyítettek, és nem akartak tőletek semmit? Miért csinálják?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim (16-17 évesek) mind ilyenek. Egy ideig nyomulnak, aztán semmi. Senkivel.

2013. febr. 2. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
mert nem térdelsz elsö szora ezért könyeb prédát keresnek
2013. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez egy általánosító baromság.

Minden ilyenkorú fiú csakis szexet akar,azt se tudják mi a kapcsolat,csak a b*száson jár az eszük...persze.

Én azért csináltam ezt,mert a lányról akinél próbálkoztam,kiderült hogy műveletlen és erőszakos.

2013. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

17/F

#2

Ja,és a lányok nem ugyanezt csinálják?

2013. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálták anno, a 16-18 éves fiúk...és ezért is kezdtem idősebb körökben ismerkedni, akik tényleg kapcsolatot akarnak, nem csak megdönteni.


"Ja,és a lányok nem ugyanezt csinálják?"


Vannak ilyen lányok is, de nem mind. Én például nem ezt csináltam. Azóta is kapcsolatban vagyok, méghozzá ugyan abban ;)

2013. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy ilyen problémák lennének (műveletlen,. erőszakos stb) és nem hiszem, hogy a szexről szólna a dolog. Inkább olyan nem-is-tudom-mit-akarok állapot lehet ez...
2013. febr. 2. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor érted 4-es:)

Sok ilyen fiú van-de nem mind.

Kérdező,te meg szerintem nem adsz elég bátorítást nekik.Miután közömbös vagy velük,nem látják értelmét tovább próbálkozni..

2013. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 13:49


"sok ilyen fiú van, de nem mind"


ezzel tisztában vagyok, ezért nem is általánosítok SOHASE! :) DE! Akikkel az ismeretségi körömben akkor találkoztam, vagy egy suliba jártunk, sajnos ilyenek voltak...:/ :)

2013. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thom12 ***** válasza:
0%

Mert a lányok is ilyenek!

Legalább visszakapjátok

a sok megalázást!

2013. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mint az oviban :D "Meghúztad a hajam, visszakapod" :D
2013. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt figyeltem meg, h pont akkor hagyják abba, ha bátorítást kapnak, mintha hirtelen megijedtek volna vagy meggondolták volna magukat.
2013. febr. 2. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!