Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek lányokkal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lányokkal ismerkedni, mert nagyon szégyenlös vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves srác vagyok (lassan 18) es szerétnek egy baratnöt, de egy igazi baratnöt akit nem a neten ismerek meg. Volt már egy,két barátnöm és komoly kapcsolatom, de szerintem a "netes" kapcsolatok nem jo kapcsolatok, mert nem tartanak sokaig...

Multkor voltam egy bálon es ott voltak csinos,szimpatikus lányok es le akartam szolítani valakit, de nem mertem egyáltalán oda menni, csak szemezgetni. Néha néha a szemembe nézett az a lány, de akkor sem mertem.


Mit csináljak emberek ? Így soha nem lesz barátnöm, ha ilyen félénk vagyok...


2013. febr. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább mit ne. Ne görcsölj rá, csak legyél nyitott. Díjazom az eszed, hogy te legalább nem itt akarsz ismerkedni.
2013. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Ismerkedj pasikkal.
2013. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nincs baratnöd. Ha leszolitod a lanyt es elküld melegebb eghajlatra, akkor sincs baratnöd. Ergo: a legrosszabb, ami törtenhet, hogy a helyzeted valtozatlan marad. DE! Elöfordulhat, hogy batorsagod eredmenyekent a lany megörül, hogy megismer es vegül összejöttök.


Ha meg sem probalod, eleve megfosztod magad (es mellesleg a lanyt is) ettöl a lehetösegtöl!



HAJRA!


Tippet nem adok, mert akkor teljesen masfele terelödik a tema es mindenki lepontoz, amiert nekem összejön.

Igy a közhelynel maradok: Legyel önmagad! De a lehetö legjobb önmagad! Ha ez parszor nem jön be, valtoztass. De csak addig, amig jol erzed magad a börödben. Ne keseredj el, ha elsö alkalommal nem sikerül! Nem lehetsz mindenki esete!

2013. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ismerős érzés,én anno úgy küzdöttem le,hogy kicsit többet ittam a bulikban a szokásosnál,ezután már "merészen" elkaptam a csajokat,rendesen meg is fogdostam sokat táncolás közben.Az új fejlemény az volt számomra,hogy nem hogy nem háborogtak,de még "adták" is magukat.A többség.Tudom nem egy lovagias módszer,de nekem ez bevált,mikor már elegem lett az eredménytelen szemezgetésekből.
2013. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,azt hozzáteszem csak 18 felett csináltam ilyet,17 évesen még nem érdemes kipróbálni ezt a módszert.
2013. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"volt már egy-két barátnőm és komoly kapcsolatom, de(....) Mit csináljak emberek? Így soha nem lesz barátnőm"

Most akkor hogy van ez töki? Az, hogy valakit ismertél egy társkeresőn, chateltetek bármilyen formában satöbbi, az szép tapasztalat, és fontos, de nem ér fel egy hús- vér barátnővel. Ha meg tényleg volt valódi barátnőd, akkor mi a probléma? A hazugoknak nem segítünk. Dehogynem: Odamész és elkezdessz vele beszélgetni. Vagy félénk vagy, mert semmit nem tudnál beletenni a kapcsolatotokba? Rohadt egyszerű a képlet, nincs önbizalmad, mert valami úgyérzed hiányzik ahhoz, hogy teljes légy. minimum heti két "csajozós-napot" iktass be!

2014. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!