Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lányként izgat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lányként izgat, ha fiatalabb fiúk kukkolnak. Ciki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 15:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
kérlek mesélj el egy konkrét helyzetet, hogyan éred el, hogy a bugyidat kukkolják?!
2013. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hogy en miert nem talalkoztam sosem ilyen lanyokkal ! imadom az olyan lanyokat, akiknek van vmi kis perverziojuk, mert maskepp hajlamos vagyok a masik nemet szentkent tisztelni, es papucs modjara barmit megtenni, vagy megrosszabb csak balvanyozni oket. De a kerdezo is megmutatja, a lanyok is csak emberek, es vagynak a szexre, kulonbozo modon !! Kedves kerdezo, esetleg nem gondolkodtal azon hogy csinald is komolyabban fiatal pasikkal? Ha te is elvezned, akkor szvsz iszonyatosan megtudnad valtoztatni par fiatal kissrac dolgat, mint az enyemet is megtudta volna annak idejen valtoztatni vmi jo bevallalos csajszi, mert en sajnos nem voltam eleg tokos meg akkor ! Most mennyi minden maskeppen lehetne !
2013. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is megnéznélek!

F.

2013. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!