Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy 20-25 éves fiúk náluk fiatalabb, kb.14-17 éves lányoknál próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
friss hús
2013. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hamar meglehet öket széditeni
2013. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy ők szédítenek meg. Elsül az fordítva is.
2013. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az volt a tapasztalatom, ez is lehet egy ok, hogy az ilyen korú fiúk még annyira nem komolyak, mint a velük egy idős lányok, így a náluk fiatalabb lányokkal kezdtek ki, mert azok még nem gondolkoztak összeköltözésen, esetleg házasságon vagy gyereken, illetve sokkal felszabadultabbak, mint némelyik velük egy korú lány. De persze ezzel nem általánosítanék, csak akikkel én találkoztam ebben a (14-17) éves korban, akkor így tapasztaltam. Az ilyen idős pasik azon része, aki ilyen fiatal lányokkal kezd, azok még fiatalok, buliznának, nem igazán a komoly élet a céljuk, nem akarnak még annyira megállapodni vagy lekötni magukat valaki mellett és egy ilyen kapcsolatra tökéletes egy ilyen korú lány.
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a huszonéves lányok már 30 éves fickókkal vannak.
2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 okból:

1) Mert ebben a korban a lányok érettebbek a koruknál, szóval kb így vannak egy szinten a fiúkkal

2) Mert könnyebb őket felszedni, mert még kevesebb elvárásuk van, mint egy 20 éves lánynak.

2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán még szüzek és be szeretnék pótolni a kimaradt éveket, az se kizárt hogy van valami félelmük pl gyorstüzelők vagy kicsi a farkuk. Ezek a kissé már zavaros elmék abban bíznak ha már egy tapasztalt nő kinevetnék őket inkább összeszednek egy 14 évest akik még nem láttak f.szt és nincs viszonyítási alapjuk.
2013. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb őket ágyba vinni.
2013. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bepótolják azt ami gyerekkorukban kimaradt vagy pedo hajlamúak
2013. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy 14 évest sokkal nehezebb ágyba vinni, mint egy 20 évest. Azon kívül a 02 felettieket leszarják a szülei kapcsolati téren, a 14 éves lány huszonéves megfektetőjét meg valszeg apuci kiherélné.
2013. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!