Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szürke 50 árnyalata után ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szürke 50 árnyalata után ki érezte, úgy, hogy kipróbálná?

Figyelt kérdés
őszintén!

2013. febr. 2. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Beleolvastam. Elég masszívan el van túlozva az egész, és ráadásul olyan a szövegezése, hogy fájt olvasnom. Hatásvadász, nem sok köze van a valósághoz.


27F aktív, (bár nem brutálisan mély) bdsm kapcsolatban,

2013. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én domináns nőként olvastam, puszta kíváncsiságból. Egyaránt vannak sub-dom ismerőseim barátaim, mindkét nemből. Igényes olvasnivalóra számítottam, ami legalább MINIMÁLISAN reális alapokon nyugszik. Azt tudom elmondani, amit az előttem szóló. Sajnos.
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a könyvet. Tetszik a BDSM, de ami a könyvben van nem igazán adja át azt az érzést. Ezt át kell élni. A "hatásvadász" kulcsszó éppen megfelelő volt.


23/F sub

2013. febr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
62%
Az író semmit nem tud az általa választott témáról! Időpazarlás elolvasni.
2013. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mivel már elég régóta élvezem a BDSM dolgokat, így természetesen érdeklődve vettem kezembe ezt a könyvet is. Hatalmas csalódás. Ami benne van, az nem BDSM. Ha valaki azt veszi alapul, hogy kipróbálja az egészet, akkor tévúton jár, és csalódni fog.


33/nő domina

2013. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Cseta válasza:
Elolvastam én is, és amit ott leírtak, még messze a BDSM-től, bár az írónak van tájékozottsága benne. Ha igazi BDSM-ről akarsz olvasni, javasolnám O történetét. Pauline Réage-tól.
2013. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én tegnap is próbáltam:)

Dom vagyok.

2013. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!