Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy a nekem nem igazán vonzó lányok sokszor maguktól tapadnak rám, míg a szép lányok észre sem vesznek, sosem kezdeményeznek nálam vagy, ha én próbálkozom náluk lekoptatnak vagy nem jövök be nekik külsőre?

Figyelt kérdés
Annyi ronda srácnak van szép barátnője és én rám már azt is mondták, hogy helyes vagyok, nem is egy lány, ezért sem tudok beletörődni, hogy olyan lánnyal jöjjek össze, akihez nem tudok testileg vonzódni és, akivel szégyelnék egy utcán végigsétálni. VAgy az a baj, hogy zöldeskék szemeim vannak és inkább északi típus vagyok nem olasz meditárrán típusú fiú, esetleg a vasággyal 50 kilóm zavarja még a pici lányokat is?
2012. nov. 5. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Pfffff

Csak működik a karma.

2012. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen ez így van, a csúnya lányok sokkal nyomulósabbak, a szép lányok meg válogatósabbak. tudod, ez pont olyan mint az üzlet, mindent a kereslet-kínálat határoz meg. a szép lányok elé nagy kínálat tárul pasik terén, így megtehetik, hogy válogatnak. a csúnya lányokra meg nincsen kereslet ezért kezdeményeznek a pasiknál. nem kell rájuk haragudni, muszáj így csinálniuk, hogy bepasizzanak.


valakinek a mediterrán, valakinek az északi típus jön be, ez változó. mondjuk szerintem ez elhanyagolható szempont, nem emiatt utasítanak vissza. az arcodon, szemeden, hajadon nem tudsz változtatni, de a testalkatodon igen. gyúrd ki magad! hidd el, a világon a második legjobb dolog a sport (az első a szex). ha akaratod és elszántságod van, bármit elérhetsz. hidd el, nagyon sokat számít az izom, a mai fiatalok 80%a nem sportol (vagy csak focizik) és úgy is néz ki. egy erőteljes, izmos pasi kitűnik a tömegből, különlegesnek számít.

2012. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem üzlet a kérdező felszínes és túl jónak tartja magát a lányok nagyrészéhez...ennyi az egész...
2012. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig attól még hogy pár lány mondta hogy helyes még ugyannúgy egy kis cickány... :D
2012. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!