Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem beteges egy kicsit? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem beteges egy kicsit? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal egyik nap beszélgettünk..ő 17 éves fiú és van egy 24 éves nővére. Azt mondta, hogy pár éve a nővére bugyiban és melltartóban flangált előtte és ő ettől eléggé felizgult. Én nagyon ledöbbentem. A nővére..jézusom. Erre ő azt mondta, hogy mert ő is egy nő. Nekem is van 2 bátyám, de eszembe nem jutna "úgy" tekinteni rájuk, bár ha nem lennék a testvérük, biztos utánuk fordulnék az utcán. De így, hogy együtt nőttünk fel, egy anyánk-apánk van, édestestvérek vagyunk..elképzelhetetlen. Nem tudom, hogy mi számít már manapság betegesnek, de én ezt annak tartom. Felizgulni a saját testvérünkre. Jó, fehérneműben rohangál egy lány egy kamasz srác előtt..de mégiscsak testvérek. Ki mit gondol erről? Tényleg nem tudom hova tenni ezt a dolgot, lehet, hogy csak én reagálom túl, de számomra ez elég gusztustalan. Csak én tartom annak?

16/L


2009. szept. 3. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

az ilyen embert hivják sexmániásnak.. márt bocs de ez beteges.. meglátt egy nőt akkor márt felizgul rá..

ez beteges fölleg az hogy testvér.

2009. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más embert képzelt a nővére testéhez. Másnak az arcát, ilyesmi, abszolút nem biztos, hogy ténylegesen a nővérével képzelődött. Ettől még fura, de legalább ártalmatlan és ez már nem lenne perverzió.
2009. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy képzelt-e oda valakit, de azt mondta, hogy csak simán fehérneműben mászkált előtte a nővére, aztán valamiért lehajolt és ő meg nagyon felizgult a látványtól:S
2009. szept. 3. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
ha szüz akkor biztos márt nagyon b*szna és szinte bárki jol lenne neki vagy nem tudom de tuti nem normális hogy felizgul a nővérére márt az se normális ha minden csajra ...
2009. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti csak más csajt képzelt oda.. velem még nem esett meg, de elsőre nem hangzik nagyon betegesnek.... legalábbis lenne normális magyarázat is rá...
2009. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, énis erre gondoltam. Eléggé elvesztené már akárkivel..úgy gondolja, hogy 17 évesen már mindenképp túl kell lenni rajta fiú létére. Nem vagyunk túl közeli barátok már, mert egyszerűen nem tetszik a felfogása. Túl gyerekes. Viszont az a helyzet, hogy ez már úgy 3-4 éve volt. De a lényeg a lényeg..egy normális ember nem hiszem, hogy felizgul a saját testvérére, akármennyire is vágyik már a szexre.
2009. szept. 3. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a nővér helyében nem mászkálnék egy serdülő fiú előtt bugyiba, melltartóba. Biztosan sokat foglalkozott abban az időben a srác a szexel (még csak gondolatban) és hát a hormonok! És ha csak kitalálta? Azóta biztosan rendben van a szexuális élete és még véletlenül sem foglalkozik a testvére testével.
2009. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy 17 éves és még nem volt senkivel. De ez olyan elkeserítő..szóval ha én mondjuk fehérneműben mászkálnék a bátyám előtt, attól kéne tartanom, hogy esetleg felizgul a látványra? Csak mert nem hiszem, hogy egy normális gondolkodású ember -mégha szexéhes is-felizgul a saját tesójára.
2009. szept. 3. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
bazz én elfordulok ha a hugom fehérnemübe van elöttem nem hogy még fel is izguljak pedig én is abban a korban vok és szüz vok lehet hogy csak azért van mert én nem vagyok egy beteg állat remélem nem velem van a baj
2009. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát sztem sem normális. Nekem eszembe nem jutna felizgulni az öcsémre alsógatyában..XD XD lány vok.
2009. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!