Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Beteges rajongás? Mit gondoltok!

Beteges rajongás? Mit gondoltok!

Figyelt kérdés

Van egy énekesnő akit nagyon megszerettem. Sokan mondták nekem h ez már függőség amit csinálok és h beteges rajongó vagyok. Egyfolytában őt hallgatom a gépemen van róla 6633 a telefonom tele van tömve a dalaival és a képeivel. Egyfolytába róla beszélek semmi más nem érdekel. A koncert videókon elbőgőm magam mert úgy érzem mintha már 100 éve ismerném. Mindig is olyan erős és magabiztos akartam lenni mint amilyen ő és bennem is mélyen meg van ez a vágy h kibontakozzon ez az őrült énem. Anyira bírom a személyiségét és h ilyen talpraesett és tehetséges. Viszont a gond az h lerontottam a jegyeim mert csk ezzel foglalkozok sokszor úgy érzem h még a családomnál is jobban szeretem ami már elég szánalmas tudom... nem tudom mi ez az érzés de úgy érzem mintha magamat látnám benne. Egyébként nem akárkiről van szó... Lady Gagáról..

Szerintetek ez tényleg beteges vagy csak rajongás vagy mi ez mit gondoltok?

Gonosz rosszindulató megjegyzéseket nem kérek köszönöm!!!!!


2009. dec. 17. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ez már túlzás. a problémáidtól ebbe a túlhsjtott rsjongásba menekülsz. nem baj az, ha van példaképed, ha szereted a zenéjét és a stílusát, de azt ajánlom, próbálj minél előbb kijózanodni ebből... keress más hobbikat is, amivel tovább tudod fejleszteni azt az énedet, akit Lady Gagában látsz. ne az énekesnőre koncentrálj, hanem önmagadra, kérdezd meg magadtól, miért rajongsz érte és döntsd el, mit kell tenned, h Te is olyan lehess, sőt még jobb!
2009. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
amenyiben direkt irtál a vallásos oldalra, akkor komoly bajban vagy. ez bálványimádás.
2009. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
sztem belezúgtál...
2009. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem írtad meg, hogy fiú vagy- e vagy lány, és hány éves. Ez sokat segít a diagnózisban. A kamaszoknál gyakran előfordul ez, főleg egy ellentétes nemű előadóval szemben, azt ki lehet nőni, majd elmúlik ha megkomolyodsz. De ha már felnőtt ember vagy, akkor bizony elég beteges, valami mentális hiányérzeted van, amit ezzel akarsz pótolni. Gondolkodj el, ki ő neked, mit ad, amit másoktól nem kapsz meg, és miért nem kapod meg azt a valamit a környezetedtől. Elemezd ki mélyen magadat. Mivel azt írod, magadat látod benne, valami az önértékeléseddel nem stimmel.
2009. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ráadásul és nem,nem vagyok belé szerelmes. 14 éves vagyok amúgy.Sok elfojtott dühöt érzek magamba már arra is gondoltam lehet h ettől van...
2009. dec. 17. 11:05
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Szokásos tinirajongás.

Ő egy szabad szellemű előadó, aki úgy adja el magát, hogy látszólag bármit megtehet a világon, és bármibe kezd, az aranyat ér. A tini aki pedig hallgatja, csodálja ezért, és bosszankodik, hogy a saját életében ezt nem teheti meg, ott a suli, teljesíteni kell, kemény elvárások vannak...

Aztán kinövi ezeket, hiszen rájön, hogy az előadók élete sem fenékig tejfel, hogy a túl sok pénz és szabadság voltaképpen átok, ami jobban tönkre tud tenni egy életet, mint a sok kötelesség.

Várj még 1-2 évet.

2009. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
ő a csaj akinek farka van nem?
2009. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Remélem nem. Amugy csk pletyka de felőlem az is lehet nekiXD
2009. dec. 17. 11:30
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasznos volt :)
2009. dec. 17. 11:31
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
10cm fütyije van. hozzá meg melle. O.O
2009. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!