Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja egy lányra, hogy "aranyos", akkor az azt jelenti, hogy ronda, de valami kedveset akart mondani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 20:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
nem,az aranyos aranyost jelent
2013. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2013. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem arra céloz, hogy máskor a polárkoordinátarendszerbeli Navier-Stokes egyenletrendszert írd fel, a hálózás után kijött Knudsen szám értéke miatt.
2013. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Előfordulhat. Aranyos vagy, (de...) utóbbit csak gondolatban teszik hozzá. Ha tetszik nekik talán másképp bókolnak.
2013. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt csak lányoktól jelenti. Ha fiú mondja lányra, akkor valszeg tetszik neki.
2013. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én szoktam használni, de egyáltalán nem a ronda lányokra. Inkább az olyanokra, akikről nem az jut eszembe elsőként, hogy "de megd**nám", annyira nem is vonzanak szexuálisan, de nagyon szeretnivalók, és szépek is. Az ilyen lányokkal el tudnék képzelni kapcsolatot is. 21/F
2013. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Azt szoktátok mondani , hogy ha egy fiú mond valamit akkor az azt jelenti. Ha aranyos, akkor aranyos.

Mi lányok vagyunk csak annyira tapintatosak, hogy ha valami nem tettszik, akkor nem mondjuk a szemébe a másiknak, hanem finomítunk egy kicsit a dolgon. Ha egy fiú azt mondja, hogy aranyos vagy, akkor vedd tudomásul, hogy nem egy szexi bomba nő vagy, hanem egy kedves aranyos kislány.

2013. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem negatív jelzőként szoktam mondani, hanem olyan lánynak, aki nem plázacicc, hanem "normális" lány, aki jól néz ki, de nem a szexi féle, hanem hát aranyos, na, nem tudom másképp leírni.Szeretgetni, ölelgetni való.
2013. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányoknál jelenti? Az összes lány "aranyos" szóval illeti a fiúját, akit ismerek. És ez már ismerkedéskor is így volt (nekik is mondták).
2013. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7 Erre céloztam, pontosan. Hogy az "aranyos" az nem a "szexi, bomba nő".
2013. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!