Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít a férfi fogának színe?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit sárga, az már rossz, esetleg undorítónak találjátok?

2013. febr. 3. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Alapbol nem létezik természetes "fehér" fogsor. Szóval ez a srágaság is relativ. Ha valaki odafigyel a fogaira akkro szép fehér színt kap de közelröl az is sárgás.
2013. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A sárga az egészséges (persze azért moss fogat), mellesleg senkinek sem olyan fehér a foga, mint ahogy a kamu reklámok hírdetik. Ha narancssárga és nagyon, akkor már gond van, mert az a nem egészséges.
2013. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
felőlem lehet zöld is, csak ne legyen cigi szagú a lehelete.
2013. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mégis látni fehér fogsorral rendelkező embereket, akik nem fehérítették ki.
2013. febr. 3. 00:14
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

ma 00:14

dehogynem... csak ők más modszerrel meg mint emltiettem odefigyelnek a fogsorukra...

2013. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Más módszerrel? Milyen módszerrel?
2013. febr. 3. 00:16
 7/12 Kígyómancs válasza:
44%

a fogkefédet mártsd szódabikarbónába és azzal moss fogat naponta kétszer. olcsó és hatásos trükk.

egyébként én nem szívesen venném a számba a másik ember sárga fogát..

2013. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérdezted már a fogorvosodat a szódabikarbonás módszerről Kigyómancs? :D
2013. febr. 3. 00:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem mosnám szódabikarbónával a fogam...

Amúgy legyen ápolt, lepedékmentes fogsora, ne legyen rothadó, letört foga, szájszaga. Ha ez így teljesül nincs gond a sráccal.

2013. febr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem nagyon számít a fogsor. Legyen ápolt, rendezett, tiszta.

ja, és erről a szódabikarbónásról csak annyit, hogy havonta egyszer megengedett, de többször nem, mert annyi a fogzománcodnak...

Tehát hogy őszinte legyek számít! Használj rendszeresen fogfehérítős fogrémet, és semmi baj nem lesz ;)

Persze van akinek alapból sárgás, de az arról nem tehet, és azon látszik hogy nem lepedék, hanem ilyen :)

2013. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!