Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, miért fordul el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért fordul el mindig az egyik srác a megállóban, amikor közeledek felé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik.

Amikor én még messze vagyok a buszmegállótól, akkor néz, amikor pedig már odaérnék a megállóhoz, elfordul...



2013. febr. 3. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
mert randa vagy.
2013. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavarban van, és nem szeretne lebukni előtted:)
2013. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jól mondja a kedves 2.

Zavarban volt és ahelyett , hogy pl: megszólítana , inkább "Behúzza a farkáét"


( ne értsd szó szerint )

:D

2013. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mert nem akar fogyatékosnak tűnni,hogy meredt szemekkel bámul..

onnan jössz ahonnan a busz? mert akkor azt is nézheti, de ha neem akkor sztem tetszel neki.

két exemmel is buszon ismerkedtem meg. hajrá;)

17l

2013. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én is szoktam így járni,ha megakad a szemem egy csinos hölgyön.

Ilyen helyzetben valóban zavarba jön az ember,bármelyik nemről is legyen szó.Ha a vonzalom kölcsönös,az látszik.Ha néztétek egymást és főleg akkor,ha nem az első alkalom volt,akkor gördülékenyen tud haladni az ügy.A férfi általában megijed,ha neki kell kezdeményezni,mert fél a kudarctól.A nők viszont szeretik a kezdeményező férfiakat.Ettől izgalmas a helyzet.Ilyen esetben tenni kell,hogy elinduljon valami.A fiú gondolatmenetét nem ismerem teljesen,de úgy tűnik,hogy egy rendes fiút találtál.Én most a te szemszögödből írom.A legtöbb férfi elolvad egy hölgy nagyon szép mosolyától.Erre a férfi is udvariasan mosolyog(van,hogy belepirul,mint egy rák).Ez biztosan önbizalmat ad a férfinak,hogy legyőzze a gátlásait és a félelmét.Ha Te is tetszel neki,akkor rövidesen megszólít,mert így működünk mi férfiak.

2013. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért fordul el mert randa vagy.
2013. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg a szag miatt...
2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Mert büdi vagy használj szar helytt fogkrémet és ne túrd az orrod. Ha nem jön be akkor egy ork vagy
2013. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
utolsó 3, igazi úriember
2013. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ostoba kérdésre mit válaszoljak?
2013. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!