Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szóltok ahhoz ha egy srác leírja az érzelmeit, ahhoz a lányhoz akit nagyon szeret, de közben másé a lány?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy másé. Vannak érdekes dolgok, amik nem mindig azok mint aminek tünnek:)
2013. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak az a lány foglalt akin fekszenek..:D

Viccet félre téve, a lány 80% nem szereti ezt, ha szerencséd van akkor te megtalálod a 20%-ból valamelyiket..

2013. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
abban még nincs semmi bűn ha leírja, és a lány kedvesen fogadja. csak gondolom megcsalás nem kéne, és ez nem a srácon múlik
2013. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha olyantól kapom, aki szimpatikus nekem, attól függetlenül, hogy van párom.. szívesen fogadom.

Viszont, ha olyan, aki kifejezetten irritál, és nem szeretem azt sem, ha a közelemben van, akkor... tudod a választ...

2013. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bogesz:) ***** válasza:

Hát, én speciál sztem örülnék neki, bár ez attól függ, hogy mennyire szeretem azt akivel éppen vagyok..mert ha nagyon akkor valószínű csak sajnálom azt aki írta, viszton nagyon aranyosnak tartom, de ha nem kötődöm már hozzá, akkor gondolkozóba esek...bár természetesen a levél küldője is fontos, mert ha nem érdekel akkor nem is nagyon foglalkoznék vele, de ha igen akkor gondolkozóba esnék...bár nehéz helyzet lenne biztos, bár tuti hoyg azután jobban felfigyelnék arra aki azt írta:D

16/L

2013. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket.
2013. febr. 3. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemrég ilyen helyzetbe kerültem, és hogy őszinte legyek, meginogtam kicsit. Úgy érzem ez a fiú sokkal jobban szeret engem, mint a barátom, és nem tudom mit tegyek. Nagyon úgy érzem, hogy kezd kihűlni a mostani kapcsolatom. Nem mondom, hogy ha vége lenne, azonnal szaladnék ehhez a másik fiúhoz, csak ő ébresztett rá, hogy valami nincs rendben.

És hogy a kérdésre válaszoljak, nekem kifejezetten jól esett, csak az bánt, hogy egyelőre nem hiszem, hogy tudnám viszonozni az érzéseit.

2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,akkor te sztorid se olyan hű de jó.de én most tudom mit fogok csinálni a lánnyal,taszítom magamtól kerülöm,ahogy csak tudom!
2013. febr. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!