Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdvözletem. A kérdésem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdvözletem. A kérdésem a következő lenne: akad itt olyan leszbikus, Pest megyei lány,15-16ig, akinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nos,igazából nem sokan tudják rólam,milyen vagyok. Csak a legjobb barátom,aki fiú. Nem azért vagyok ilyen,mert "csalódtam" a fiúkban,vagy ilyesmi,csak nemes egyszerűséggel kiskorom óta tudom,hogy engem nem vonzanak a férfiak. Igazából,olyan lányt keresnék, aki nem férfias, és lehetőleg gimnazista. Amit rólam tudni kell, hogy nem öltözködöm fiúsan, hosszú,göndör,sötét hajam van, és durván 173-175 cm magas vagyok. Pinkvanillán leginkább 25-30 körüli nők vannak, és azoknak a fele is kamu. Szóval... remélem, a Gyakorikérdéseken megtalálhatom azt lányt,akit keresek...Ohh,és rossz tulajdonságom,hogy nem bírom a buta embereket. Főleg nem a buta nőket. Így hát, ha úgy gondolod,hogy az intelligenciahányadosod nem üti meg a 90et,és nem vagy biztos benne,hogy a nők érdekelnek,kérlek,kerülj el engem messze. Mindenkinek szép napot,várom izgatottan a válaszokat!..:D


14/L



2013. febr. 3. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Két dolgot tanácsolnék én neked. Első hogy a gyakori kérdések nem igazán a megfelelő oldal erre a célra,sőt.

A másik hogy 14 évesen(legfőképpen mostanában) az ember nemi identitása nincs igazán letisztulva,szóval nyugodtan próbálkozz fiúkkal kapcsolatot létesíteni.Hidd el nem is annyira borzalmas dolog 1 férfi-nő kapcsolat. Sok sikert!

37F

2013. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy nem rossz egy férfi-nő kapcsolat,de attól tartok,tőlem messze áll. Nem fogok próbálkozni fiúknál. Valamint, tudom,hogy a nemi identitásom már kialakult,és azt is tudom,hogy a gyakorikérdések nem a legjobb hely a párkeresésre. Csakhogy. Leírtam,hogy Pinkvanillát is megnéztem,s ott volt az is,hogy miért nem megfelelő a számomra. De köszönöm a kommentet!
2013. febr. 3. 13:06
 3/21 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy nem törölték ki a kérdést amúgy....nekem kevesebbért is töröltek egyet, pedig nem is az volt a célom, hogy társat keressek, csak félreérthető volt. Na mindegy.

Pinkvanillát énis nézegetem, valóban idősebb a társaság, de szerintem nem olyan vészes (bár még nem túl régóta vagyok fenn).

Itt gyakorin nekem is jók a tapasztalataim :))

Egyébként, úgy bírom a heterok "térítődumáit"....:)) próbáld ki előbb fiúval, blabla...aki kiskora óta tudja, az nem fog másképp nézni a srácokra, próbaképp se. Legalábbis a legtöbben nem.

Namindegy, a lényeg, hogy sok sikert Kérdező ;)

18/L, Bp.

2013. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia, prideon én is fenn vagyok, de itt is lehet ismerkedni, szóval ha gondolkd, írj :)


16/l/l

Bp.

2013. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Első,köszönöm szépen a hozzászólást..:D Második,igen,azt hiszem rád írok.:D
2013. febr. 4. 19:55
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1.!


Mi lenne ha valaki ezt mondaná neked?

- Sztem próbáld ki fiúval is, hátha velük is élveznéd, lehet hogy biszex vagy...


Kicsit gondolkozz már!

2013. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, kicsit kiesek a neked ideális korosztályból, de ha nem zavar, küpdj egy üzit :)
2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
küldj* :)
2013. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
írj privit 15/L
2013. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
14évesen leszbi uristen te hülye vagy menny orvoshoz nőgyogyához!! és mond el neki!!Fúhbazzeg tekis ringyo
2013. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!