Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álom egy idegen férfivel? Mitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom egy idegen férfivel? Mitől?

Figyelt kérdés
Az ismerős is túl közeli kapcsolatot mutat, látásból ismerem, jó pasi, és 2.éjjel vele álmodok. Olyan felszabadult vagyok vele, amilyen ezer éve voltam utoljára, egy majdnem csók van benne, meg az a fura feszültség, amit se fel nem old se nem erősítene az a csók...
2013. febr. 3. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos elaludtál és azért.
2013. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jujj, hát csak remélni tudom, hogy éjjel alszom, és nem csak a sötétbe bambultam:)
2013. febr. 3. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

a te esetedben vonzódsz hozzá, azért.


én is sürün álomodom idegen férfiakkal, személyekkel de még olyanokkal is, akiket soha nem láttam. :)

2013. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az tuti, hogy vonzó:) Nem is kicsit. Csak elég sok ok, ami miatt az Édeni almánál is tiltottabb.
2013. febr. 3. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek a vágyaid. Valami hiányzik neked. Túl unalmas megszokott és biztonságos az érzelmi életed.

28F

2013. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
biztonságos kivételével minden más stimt:)
2013. febr. 3. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem történik semmi akkor rossz sem történik így biztonságos is. Nem kell aggódnod h elhagynak megcsalnak stb szóval az. :)
2013. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!